Nekaj za osvežit

CARNA  

član od: 14.2.2006

sporočila: 16

2. jul 2006 15:26

Pozdravljene, zdaj ste še mene spomnile na nekaj osvežilnega, se mogoče je kje med recepti al pa tudi ne, namreč sem prelena da bi se pozanimala. V glavnem s kolegi se zbiramo enkrat pri enem drugič pri drugem, seveda zaradi nogometa. Pa nas je enkrat kolegica presenetla z sladico in sicer v kozarcih ( tisti, ki so bolj debeli, ki jih imajo v pubih), polovico kozarca se napolni z jagodami, ki jih malo zmečkaš z vilico in jih po potrebi sladkaš, potem pa jih preliješ z vanilijevim pudingom, dobro ohladiiš in poljubno dekoriraš, s smetano, žličko kakava, sadjem, ali kaj druga. Tako enostavno, osvežilno pa še dobro zgleda. Nevem zakaj me je ta sladica spomnila na Jamieja Oliverja, mogoče zato, ker on tud včasih "sestavlja" sladice v kozarcih, mislim da je v eni od njegovih knjig tudi nekje recept, ko daš v kozarec naveden jogurt in pa dodaš dobro borovničevo marmelado. uh, že dolgo se nisem tak razpisala, lepo se imejte, čav bav! CARNA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti