Marshmallows

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

3. jul 2006 18:36

niste samo ve blond sem tudi jaz pa bi rada vedela če je to res čist tako preprosto kot je videti v filmih , kako je pa z okusom in ali ni to frdamano vroče za jest in limasto in razvlečeno. najlepša hvala za razlago

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

4. jul 2006 7:50

V hipermarketu so zadnjič imeli predstavitev in jih je promotorka "pekla" oz. grela nad električnim kuhalnikom, nataknjene na palčke za ražnjiče. Meni so bili večji boljši. Sploh niso bili vroči, ker jih je "odstavila" takoj, ko so se začeli malo solziti. jankica Sporočilo je spremenil(a) jankica dne 04. jul 2006 07:53:02

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. jul 2006 9:18

Ko smo jih delali čez lužo, so bili zunaj zapečeni, znotraj pa pocasti, stopljeni. Bilo je kar v redu, samo spet en junk, kot vse pri njih... Ni pa bilo slabo. Zdaj sem na TV videla, ko jih je ena punčka stresla nekaj čez 30!!! v skodelico kakava. Vročega verjetno, ker se stopijo?! Ne vem. To s kakavom tudi mene zanima. Veri, na tisti stojnici sploh ničesar ne gledam, pa grem vsakokrat mimo. Še dobr, da si mi povedala, pa bom držala pesti, da me ne boš prehitela in bom še jaz uspela kako vrečkico dobit...

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

4. jul 2006 21:15

najlepša hvala za pojasnila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti