Dag in dl v receptih

neznan uporabnik
tema odprta - 26. nov 2001 11:13 | ogledi: 6.958 | odgovori: 3

Pripomba je sicer namenjena administratorjem, vabljena pa so tudi vaša mnenja.

Zakaj spreminjate enote količin v receptih? Jaz namreč pišem v g in ml, objavljen recept pa večinoma dobi dag in dl.

To se mi ne zdi smiselno, ker:

1. smo se v šolah učili mednarodni sistem merskih enot (SI)

2. so recepti v kuharskih knjigah in revijah v g (izjema so zelo stare publikacije, ali se motim)?

3. kuhinjske tehtnice kažejo g, menzure pa ml (in dodatne pojme, kot so "cup", 1/2 l, 1/8 l itd.)

4. je masa na trgovinskih artiklih napisana v g, ml

5. ti trgovka tehta v g ČEPRAV ti govori v dag (in ne vem, zakaj mora pretvarjati)

6. in nenazadnje, ker sem jaz tako napisala, če bi uporabljala pa žlice in skodelice, bi pa ostalo tako, čeprav so te enote zelo variabilne

Lep pozdrav

Malan

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

28. nov 2001 21:32

Spoštovana Malan, nekam zelo smo bili zaposleni z novim forumom (vam je všeč?), pa tudi kakšno mnenje smo še pričakovali..., zato odgovor kasni. Upam, da se strinjate, da je za takole zbirko receptov, kot je na KulSlo pomembno, da je vse vnešeno nekako usklajeno, da so recepti v istih merah! Da bi bili recepti v revijah vedno v gramih? Poglejte tazadnjo Jano: je tako in tako... Sedaj je v bazi čez 1000 receptov in ko smo nekaj let nazaj začeli, smo menili, da so izbrane merske enote tisto tapravo. Sedaj spreminjati za nazaj bi bilo muka, tako da... "je za priporočiti uporabo pretvornikov" Pozdrav, Bojan Jurc

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

29. nov 2001 15:19

Ali so Dag-e ali g-mi i.t.d. vazno je, da so tile nasi mojstri zrihtali tole KulSlo! ....naj bo kozel ali krava, vse vam klice spod Triglava (in Matterhorna tudi), slava vam, trikrat slava Jaz sem nad vsem tem novim zelo zadovoljen. Posebej me preseneca hitrost, s katero se sedaj vse odpira. Vauuuu Lep pozdrav vsem Henri Ratej

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

29. nov 2001 15:22

Hvala... Na mojem obrazu je tudi malo zaskrbljenosti, ker smo očitno presegli zmogljivost strežnika z vsemi temi izračuni iz baze, saj strežnik lahko postreže le 100 zahtevkov, ki kličejo bazo ISTOČASNO. Očitno ste vrli kulinariki ob 7-8 in 14-15 za trenutke presegli ta limit, tako da izpisuje napake: Max connections exceeded. Če se vam to zgodi, stisnite refresh... Kaj bomo pa naredili, ne vem Očitno smo presegli zmogljivosti mašine... Kar ni fino! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti