Se gremo igrat?

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

13. jan 2018 13:38

mopsika je napisal/a:
Katarinči je napisal/a:
mopsika je napisal/a:

Odločila sem se, da ne bom več sodelovala v tej igri, kajti -jezi me, da se pod mojimi odgovori ne oglasi tisti, ki je vprašanje postavil, pač pa drugi, hvala lepa,   zato Katarinči nadaljuj z vprašanjem.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 13. jan 2018 13:15

 mopsika 

Mimogrede, pod tvojim odgovorom se je oglasila elaphus, ki sicer ni postavila prvotnega vprašanja, je pa postavila podvprašanje ... drugi smo potem odgovarjali oziroma odgovorili v skladu z možnostjo natančnejše obrazložitve besede "suh" oziroma glede na možne različne pomene besede. 

Mopsika, v skladu s pravili igrice lahko samo elaphus  določi, kdo je pravilno odgovoril na njeno vprašanje in kdo bo torej nadaljeval in postavil novo vprašanje 

Katarinči

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 13. jan 2018 13:26

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 13. jan 2018 13:28

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 13. jan 2018 13:30

Mopsika, v skladu s pravili igrice lahko samo elaphus  določi, kdo je pravilno odgovoril na njeno vprašanje in kdo bo torej nadaljeval in postavil novo vprašanje  

 

 

 

Katarinči,  prvotno vprašanje je postavila Engie,   pa ni se zgodilo samo v tem primeru, zato ne bom več sodelovala v tem forumu, kot sem napisala.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Res je, mopsika, pomotoma sem se zatipkala, seveda je  Engie postavila vprašanje,  sem že ustrezno popravila svoj prvotni odgovor.

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 13. jan 2018 13:39

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

13. jan 2018 13:51

Kljub temu, da je ena princeska užaljena in noče več sodelovati tukile me zanima, kaj je z besedo itvan ?? nisem vedel, da ne sme nihče drug nič pripomnit in da moramo biti vsi tiho :(

hedonist

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

13. jan 2018 13:53

Katarinči je napisal/a:
mopsika je napisal/a:

Odločila sem se, da ne bom več sodelovala v tej igri, kajti -jezi me, da se pod mojimi odgovori ne oglasi tisti, ki je vprašanje postavil, pač pa drugi, hvala lepa,   zato Katarinči nadaljuj z vprašanjem.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 13. jan 2018 13:15

 mopsika 

Mimogrede, pod tvojim odgovorom se je oglasila elaphus, ki sicer ni postavila prvotnega vprašanja, je pa postavila podvprašanje ... drugi smo potem odgovarjali oziroma odgovorili v skladu z možnostjo natančnejše obrazložitve besede "suh" oziroma glede na možne različne pomene besede. 

Mopsika, v skladu s pravili igrice lahko samo Engie  določi, kdo je pravilno odgovoril na njeno vprašanje in kdo bo torej nadaljeval in postavil novo vprašanje 

Katarinči

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 13. jan 2018 13:26

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 13. jan 2018 13:28

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 13. jan 2018 13:30

Sporočilo je spremenil(a) Katarinči dne 13. jan 2018 13:38

Uh, globoko in skesano in ponižno in kar je še takih pridevnikov se in , ker sem tako butasta, da ne vem, kaj pomeni beseda "itvan" in, ko potem nekdo odgovori, in si mislim, da ima to v malem prstu pa potem želim še mal dodatne razlage (matr, zahtevna sem do podna in nazaj), vidim, da sem dregnila naravnost vragu v župo. Najraje bi tukajle napisala: "Tako, da veste, ne grem se več, ker ste tako grdi in ne pustite, da sem firbčna. "  No, pa ne bom. Ker to, da sem firbčna in prosim za dodatno razlago stvari, ki jih ne vem in ne znam, me je že velikokrat potegnilo iz kakršnihkoli neprijetnosti. In bom firbčna še naprej. Kljub joku in stoku  užaljenih veličin.

lp

P.s. Matr, sem pozabljiva - hvala vsem, ki ste bili tako prijazni in mi pomagali razširiti obzorje.

Ljudje, ki si upajo reči bobu bob, so velikokrat trn v peti tistim, ki želijo bob prikazati kot jabolko. cervus

Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 13. jan 2018 13:56

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

14. jan 2018 9:53

In kaj je itvan ?????? :)

hedonist

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

14. jan 2018 11:35

Engie je napisal/a:

  Itvan pomeni suh človek,brez sala in mascob 

 

Engie

Sporočilo je spremenil(a) Engie dne 13. jan 2018 15:14

Tule maš odgovor, hedo. Predvidevam, da je bila originalna objava drugačna...

(Edit: popravek črkovanja in velike začetnice)

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 14. jan 2018 11:37

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

14. jan 2018 18:30

elaphus je napisal/a:

 

 

Ljudje, ki si upajo reči bobu bob, so velikokrat trn v peti tistim, ki želijo bob prikazati kot jabolko.
 

Elči, meni je tvoj podpis neizmerno všeč. Saj menda veš, jaz sem kar rada trn v peti. 

Vanja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. jan 2018 19:21

Vanja_v_ZDA je napisal/a:
elaphus je napisal/a:

 

 

Ljudje, ki si upajo reči bobu bob, so velikokrat trn v peti tistim, ki želijo bob prikazati kot jabolko.
 

Elči, meni je tvoj podpis neizmerno všeč. Saj menda veš, jaz sem kar rada trn v peti. 

Vanja

Saj vem, da znaš bit zelo ošiljena . Drgač pa - hvala

lp

Ljudje, ki si upajo reči bobu bob, so velikokrat trn v peti tistim, ki želijo bob prikazati kot jabolko. cervus

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

16. jan 2018 8:46

Čaki mal, kdo mora zdej nadaljevat, se je mal zmešalo al kaj ?? :)

hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. jan 2018 10:55

Engie je bila zadnja, ki je postavila vprašanje in ni povedala, kdo naj nadaljuje (po pravilih je pač tako).

rimljanka

Engie  

član od: 12.10.2007

sporočila: 472

16. jan 2018 16:53

Elaphus naj nadaljuje

 

Engie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti