Peka piščanca v vrečki za peko

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

3. jul 2006 11:23

Si bila pa res hitra z odgovorom. Jaz sem za te vrečke oziroma folijo gledala v Hoferju in v Postojni v Sparu, pa zgleda, da tega še niso "jemali". Danes pogledam še v Mercatorju in potem ob prvi priliki probam. Zanima me, na kakšni temperaturi si to pekla - jaz imam namreč novo pečico z ventilatorjem, pa kar nikakor ne najdem poguma, da bi jo uporabila za peko - pečem samo brez ventilatorja. Lep dan MALC

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. jul 2006 11:44

Pekla sem na malo manj kot 200°C, potem sem pa znižala na 180°C. Ventilatorja nisem vklopila, se mi je zdelo, da ne rabim. Čeprav pri ostali pekariji ventilator kar uporabljam, temperaturo znižam za kakih 10 stopinj. Loni Makaroni

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

16. jan 2011 20:17

Komaj zdaj sem odkrila vrečke za peko in že pečem v njej divjo raco. Me je zanimalo vaše mnenje, ampak vidim da ste me prehiteli za 5 let So pa res priročne, saj ne rabiš pomivat za njimi. Yulchi -.-

Simon_92  

član od: 17.2.2015

sporočila: 16

26. mar 2015 11:21

Če v eno vrečko dam skupaj krompir narezan na malo manjše kose in pa piščančje filje, bo krompir upočasnil peko filejev ali bodo fileji prej končani in naj raje vsako zadevo posebaj spečem? :)



Simon_92

Sporočilo je spremenil(a) Simon_92 dne 26. 2015 11:22

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti