Počitnice v tučepih

ZOHA  

član od: 25.5.2006

sporočila: 119

tema odprta - 26. jun 2006 13:48 | ogledi: 6.268 | odgovori: 20

Počitnice se z vso hitrostjo približujejo.V soboto se z družino odpravljamo v Tučepe.To je kraj malce naprej od Makarske.Če je že bil kdo tam,vas prosim če mi posredujete informacije kako ste bili zadovoljni.Ker vedno letujemo v dalmaciji upam da je strah odveč kljub temu da ta kraj ne poznamo.

Zoja&Hanna

ZOHA

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

26. jun 2006 13:50

Makarska riviera je cela čudovita, mislim, da se nimaš kaj bat...že pogled s ceste na tisto čudovito barvo morja je enkraten. Lep dopust in toplo morje. Ognjič

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

26. jun 2006 13:59

Tučepi so enostavno krasni. Plaža je čudovita, mestece prijetno, Makarska blizu (smo hodili tja peš na kavo - za rekreacijo), možni so lepi izleti - na Biokovo, na Brač in na druge otoke. Klima je super...nasploh lahko rečem, da so Tučepi pravi naslov za počitnice. Zvečer ni tako zelo živahno, tako da mladi brez otrok le morajo do Makarske - ampak, saj je blizu. Lisa

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. jun 2006 14:19

Nazadnje bil tam kot študent, ( punc dovolj, vina tudi, čeprav te to verjetno ne zanima ) vse je bilo tako kot mora bit, vendar je od tega 40 let pa ne vem če vse še drži. ežoj

ZOHA  

član od: 25.5.2006

sporočila: 119

26. jun 2006 16:35

Glede na to da smo bili pred dvema letoma v Podgori in smo bilii zelo zadovoljni upam da bomo tudi sedaj(kraja sta si blizu).Vidim da je bilo očitno tudi vam zelo všeč.Imamo 6 letno hčero ki obožuje morje in drobne kamenčke,in mislim da bo to pravi raj.Jaz pa bom večji del preživela pod borovci z našo trimesečno Zojo. ZOHA Sporočilo je spremenil(a) ZOHA dne 27. jun 2006 08:35:58

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

27. jun 2006 0:13

Mi zadnja leta počitnikujemo na zgornjem koncu makarske riviere, smo bili pa lani en dan v Tučepih. Simpatično mestece. Ne vem sicer, kaj je mislila Lisa, ki pravi, da zvečer ni preveč živahno (nismo bili tam zvečer) ampak meni se je zdelo kar precej ljudi, tudi čez dan polna sprehajalna pot ob obali, številne stojnice z vsem mogočim, kafiči, muzika... Negativno me je presenetilo le to, da nismo imeli kje pustiti avta oz. je stalo celodnevno parkiranje na zasebnem parkirišču cca 50m od plaže kar 100 kun. Smo potem parkirali na enem dvorišču malce stran, sine je oddajal parking ko so bili starši v službi, za 20 kn in smo bili vsi zadovoljni. Ker imate to najbrž rešeno tam kjer boste bivali, pa ne bi smelo biti problemov, kaj? Prijeten dopust, mi se pakiramo tja dol čez tri tedne Irena

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

27. jun 2006 8:29

Mi pa gremo vsako leto drugam na dopust, letos smo si izbrali Zadar oziroma natančneje Bibinje. Ali morda ve kdo, kakšna je plaža, kraj, kam se da jit poleg Zadra, da je lepo. MALČICA

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

27. jun 2006 9:28

Piškotek, saj ne gre za dolgčas. Ampak za nas 50+ je čisto OK, če se gre zvečer na korzo, pa posedet v kakšno konobo, poslušat muziko. Ampak moji mulci bolj kot dobro hrano in kozarček izbranega rabijo akcijo. Te pa par let nazaj ni bilo posebne. Parking pa stacionirani gosti itak morajo imeti pri hotelu ali apartmaju. Lisa

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

27. jun 2006 10:31

Malčica, jaz sem bila lansko leto v Bibinju. Sicer šele konec avgusta, tako da ni bila več gužva, vreme je bilo pa izredno lepo. Z možem sva stanovala čisto ob obali, tako da sva se šla samo naplavat, potem pa v senco. Kraj je majhen, zvečer je bilo polno predvsem v lokalih, sprehajalna pot ob obali ni ne vem kako dolga, imaš pa možnost izletov in sprehodov vse do nove marine v Sukošanih. Zadar je oddaljen samo nekaj kilometrov, tako da je tudi to alternativa za večerne izhode. Imaš pa več možnosti, kje se boste kopali. Najbolje, da se zvečer sprehodite ob obali in glede na to, kje boste stanovali, tudi najdete najboljšo pozicijo. V kraju so dobro založene trgovine, tudi manjša tržnica je, dobiš pa lahko tudi ribe. Glede rib pa se vam bolj splača zjutraj zapeljat v ribarnico v Zadar, ki je čisto ob obali in je zelo dobro založena. Poleg je tržnica, da se lahko oskrbite tudi z zelenjavo.Vse je cenejše kot v Bibinju, tako da se splača tudi zaradi tega kdaj tja odpeljat in nabavit. Mi gremo vsako leto družinsko v Nerezine in tudi letos, točno v nedeljo začnemo dopust, v Bibinju pa sva si z možem privoščila še nekaj dni sama. Želim ti lep dopust, saj je kraj prav lep. Gobica

AK  

član od: 5.1.2006

sporočila: 112

27. jun 2006 10:57

Pred 4 leti smo bili v Bibinjah samo tri dni potem pa smo se spakirali plačali te tri dni in odšli drugam. Gazda je dal svoje stanovanje v najem in je vedno pregledal, ko smo odšli na plažo če je vse vredu. V omarah so bila njihova oblačila samo na stran so jih potisnili.V sosednjem apartmaju so bili Čehi in jih je ob 24.00 uri nagnal spat čeprav so se tiho pogovarjali na terasi in niso nikogar motli. V apartmaju je dal na vsa okna in balkonske vrate ful gosto mrežo in sploh nismo mogli preluftat apartma. Na plažo smo šli skozi privat dvorišče in sta enkrat hotela iti otroka s skirojem. Je gazdarca prišla za njima in jima vzela vstran skiro. Avto smo postavili v njihovo garažo in ko so odšli od doma so garažo zaklenli in sploh nismo mogli nikamor. Na srečo nikoli ne plačamo naprej apartma zato smo lahko brez problema odšli. Mislim pa, da je že več gostov zaradi tega odšlo vstran. Šli smo dalje na Ugljan in tam preživeli super dopust pri zelo prijaznih domačinih. Lp. AK

ZOHA  

član od: 25.5.2006

sporočila: 119

10. jul 2006 11:26

Ekola dopusta je konec.Moram reči da je bilo prečudovito.Bivali smo v privat apartmaju ki je bil zelo zelo čist in skoraj nov.Plaža enkratna,drobni kamenčki in čisto morje.V vodi ni nobene trave ali velikih kamnov.Zagotovo se bomo še vrnili tja.Vsi tisti ki boste odšli v tiste konce na blef naj vas ne skrbi,ob cesti stojijo domačini in ponujajo apartmaje(sploh v Makarski jih je veliko). www.apartmani-saric.com ZOHA Sporočilo je spremenil(a) ZOHA dne 10. jul 2006 11:27:23

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti