Počitnice v tučepih

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

10. jul 2006 11:51

heloww!! jaz pa grem v četrtek v makarsko riviero, natančneje v gradac pa me zanima če je kdo že bil tam in kako je? malo sem v dvomih, ker še sploh nisem bila v tistem koncu pa tudi dragi je zelo negativno nastrojen :) nektarina

ZOHA  

član od: 25.5.2006

sporočila: 119

10. jul 2006 11:56

Vsa mesta so si podobna,Brez skrbi in dvomov na pot.Boste zadovoljni. Srečno pot in veliko sonca ZOHA

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. jul 2006 11:56

Zakaj pa potem gresta tja? Naši hodijo že leta v Sukošane, tudi sama sem že bila doli, pa ni slabo. Loni Makaroni

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

10. jul 2006 11:57

Bila v Gradcu in tudi v drugih krajih na Makarski rivieri samo na kopanju, motilo me je ker je bila na plažah gužva, v Gradcu bi moral pred zajtrkom na plažo brisače nest, smo nosili še kakačno več da je bila na plaži zato da si imel malo prostora okoli sebe, sploh pa ni bilo nič čudnega če se je kakšen Čeh na tvojo brisačo usedu Aja za vikend je pa če bolj gužva ko so iz BiH na vikend hodili Sporočilo je spremenil(a) xsara dne 10. jul 2006 11:58:55

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

10. jul 2006 12:00

ja greva tja da poizkusima nekaj novega. nisma tak tip človeka ki bi šel dvakrat na isto mesto. no če pravite da je lepo potem pa bo že. glavno da je lepo vreme, čist hotel, dobra hrana :) nektarina

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

10. jul 2006 14:06

Tudi mi smo že dopustovali na Makarski rivieri - Podgora, Baška voda, Tučepi Izmed navedenih krajev bi jaz priporočala Tučepe, ki so sicer precej dolgi (razpotegnjen kraj). Meni osebno je bila zelo všeč plaža na vzhodni strani (proti Podgori). V Baški vodi ob 10 uri nimaš več kam položiti brisače na sicer velikih plažah in tudi zvečer nisi mogel na sprehod, ker je bil tak obupen dren na ulicah. Kopat smo se VOZILI v zaliv med Baško vodo in Brelo, kjer je bilo OK. Sedaj dopustujemo na Korčuli v majhni ribiški vasici Karbuni, cca 5 km oddaljeni od Vele Luke. Hiša ob obali, zjutraj nobene nervoze kam boš položil brisačo,... Pa še sprejemljiva cena 45 EUR na dan za prostoren apartma za 4 osebe. Tučepi: kolikor so lepi, so tudi precej dragi. Po naših izkušnjah se cene apartmajev v sezoni gibljejo okoli 60 EUR na dan, kar v 14 dneh kar nekaj nanese. Je pa res, da tudi trajekt (Split- Vela luka) ni poceni: avto, 2 odrasla in 2 otroka (letos točno) 500 HRK oz. 16.800 SIT v eno smer. Ampak: mi v petek zjutraj potujemo!!!! Lepo se imejte, Simona

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

10. jul 2006 17:39

Mi smo se včeraj vrnili iz Baške Vode....lahko samo rečem-božansko. Tako zadovoljni smo, da smo šli že 4-ič na isti kraj, pa tudi naslednje leto gremo..... Kar pa se tiče polaganja brisač, je res, vendar vstanem vsako jutro precej zgodaj in nesem brisače na plažo, grem laufat, nato po ribe in še na tržnico....tako da niamo problemov s prostorom na plaži :) Lep dopust vsem! Zala

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

24. jul 2006 9:18

evo sem že nazaj iz makarske riviere, gradaca. morem rečt da je blo fajn, ljudje so prijazni, plaža pa je res polna. splošna ocena je dobra in bi še kdaj še šla tja. nektarina

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

27. jul 2006 11:55

Ali je mogoče kdo bil v makarski rivieri v avtokampu? Rada bi šla z šotorom pa ne vema v kateri kraj naj greva. Preveč zahtevna nisva le da so WC koliko toliko v redu. Kateri kamp naj izbereva? Rebeka

BURJA  

član od: 1.6.2005

sporočila: 3

28. jul 2006 14:11

Mi smo bili(pred tremi leti) v avtokampu DOLE v Živogošče.To je približno 25 km naprej od Makarske.Kamp je v redu,sanitarije so bile bolj stare,ampak zelo čiste.Edino kar smo pogrešali,je to,da nismo imeli dosti možnosti za kolesarit(razen po kampu,ker nad kampom je že jadranska magistrala). Želim vam,lep dopust. BURJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti