Pokvarjeni goveji zrezki - pozor: zašlo s teme

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

28. jun 2006 20:41

Glede hoje mimo vrste pa tudi meni pritisk naraste...Sem enkrat stala v enem diskontu v MB, vsi vozički naloženi do vrha, in ko sem končno prišla do blagajne,pride s sprednje strani en moški z nekaj nakupa, ne reče ne bev ne mev, niti pogleda ne...Ko bi vsaj rekel, oprostite, prosim, mudi se mi - če sem čakala pol ure bi pa še pet minut...in bi ga spustila nprej...Ampak ko sem ob njegovem sprenevedanju stegnila jezik vprašala, kaj je pa zdaj to, mi je mrtvo hladno odgovoril, da je on tu v službi in da pač ima lahko to prednost, da gre pri blagajni mimo vrste...No, ostala sem brez besed, prodajalka se je kasneje opravičila zaradi njegovega početja in pripombe o "tečnih babah"... Eh, kam smo prišle od pokvarjenega govejega mesa....Ampak kaj, ko debata tako dobro dene, kaj pravite? Mamamia mamamia

ACDC  

član od: 14.2.2006

sporočila: 36

30. avg 2006 7:35

Jaz pa nimam nikjer problemov s trgovci. Moram priznati, da se velika večina zelo trudi, če mi pa kje ni kaj všeč pač tja ne zahajam, saj je konkurenca velika (ogromno trgovin).Me pa malo zanima kje so zaposlene - rozanec, lidka, in njim podobni. Po mojem složbeno nimajo kaj dosti opravka z ljudmi oz. strankami. Pa brez zamere acdc ACDC

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

30. avg 2006 7:49

Rozanec je še študentka In to na področju, ki dobro pozna pravno urejanje družbenih razmerij in se zaveda pravic in odgovornosti subjektov družbenih razmerij. Lep dan in veliko se smejte

ACDC  

član od: 14.2.2006

sporočila: 36

30. avg 2006 8:01

Rozanec se dobro spozna na pravne in uradne odnose saj študira, kaj več pa bo spoznala v prihodnosti saj je še mlada. Danes mi ni več do smeha! ACDC

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

30. avg 2006 8:07

Meni gre pa grozno na živce, ko stojiš za nekom pri blagajni in mu/ji trgovka veselo računa z brzino 100/uro in on/ona še ne pospravi stvari v vrečko in plača, trgovka pa veselo računa že moje stvari, ki se nato zmešajo s predhodnikovim. Za znoret. In tako potem lahko pospraviš neko stvar, ki jo je kupil tisti pred tabo ali za tabo. Zadnjič, ko se mi je to zgodilo sem se komaj ugriznila za jezik in bila tiho. Sem pa si obljubila, da bom prodajalki drugič v takem primeru kar rekla naj počaka dokler oseba pred mano vsega v miru ne pospravi in odide. Prišla sem tudi do zaključka, da dokler kupujem za svoj denar lahko tudi izbiram. Npr. malo bolj zapečen kruh, malo večjo žemljo ( cena je ista kot za tiste miniaturne),.... lp in veliko sončka alexis

piščanec  

član od: 15.1.2006

sporočila: 284

30. avg 2006 8:13

Alexis, to kar si opisala, gre tudi meni grozno na živce. Kar znorela bi lahko v trgovini, ne glede na to ali sem jaz spredaj in hitim pospravljati ali zadaj in gledam, kaj se dogaja z mojimi stvarmi. Ampak sedaj imam metodo. Ko blagajničarka računa moje stvari, jih jaz lepo zlagam v vrečke ali voziček in denarnice niti ven ne potegnem dokler ni vse pospravljeno. Nato v miru poračunamo in šele nato lahko začne računat naslednji stranki. Zaenkrat deluje! LP, piščanec

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. avg 2006 8:33

Zanimivo, meni so v Muellerju še vedno vzeli vse nazaj in to brez problema - sem kupila plenice napačne velikosti, napačno otroško hrano, namesto zdrobljenega celo laneno seme... In da ne omenim, kako so mi šli na roko, ko je moja najboljša prijateljica praznovala rojstni dan in sva ji s setro hoteli malce zagosti - pa sva darilo dali v prazno škatlo Muellerjevih robcev - kupila sem 15 škatel robcev, dobila sem jih v originalni embalaži, samo še prazno škatlo sem dali nekam vmes in prijateljici se ni niti sanjalo, da jo v eni škatli čakak čisto nekaj drugega. Loni Makaroni

ACDC  

član od: 14.2.2006

sporočila: 36

30. avg 2006 8:47

Zaradi koga te hiti trgovka na blagajni ????????????????????????? ACDC

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

30. avg 2006 8:52

ACDC kaj si hotel povedat?????? alexis

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

30. avg 2006 9:02

Tudi jaz se strinjam, da je kupec kralj le do tistega trenutka, ko se zaveda, da ima na drugi strani sočloveka, ki najbrž ima določeno mero dostojanstva - in dokler se ta isti kupec zaveda, da z denarjem se pač ne da kupiti čisto vsega. Toliko v premislek raznim LIdkam, Rožancem (ki sicer imajo glavo polno učenosti - tisto pravo pa še pride) in podobnim...... Ko sem se na eni od blagajn, kjer blagajniki hitijo 200 na uro, tudi sama pritožila, da mi pač n i všeč, da tako ravnajo, mi je blagajničarka pojasnila, da na ta način spremljajo njihovo učinkovitost????? - se pravi blokirat čimveč artiklov v čimkrajšem času - če je to res, v kar pa ne dvomim, so krivci nekje drugje in ne tista blagajničarka ali blagajnik. Na vsak način pa sem prepričana, da lepa beseda lepo mesto najde in se ta način skoraj brez izjeme najbolj obnese. Lep dan v sem skupaj rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti