Gospodinjske trgovine v italiji

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

29. maj 2008 14:07

Pa prav res me! Pa še sladoleda ne smem jest zaradi nje, ker sumijo na neko alergijo in ne smem nič jajc in nič mlečnega (grooooza, ker sicer živim od jogurtov!) Se kaj javim, čim bo mala dopustila;) Je po mamici, pa nič ne spi... Veri

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

29. maj 2008 17:51

Hvala! Veri katerega pa bi priporočala? Žal je res kar praviš glede italijanskih izdelovalcev, groza...čeprav moram potrkat da mi avto še vedno na štirih fura :P pa je fiat :) ycrna

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

6. jun 2008 20:02

ycarna, jah, kadar dela, je meni moj prav všeč:) Kar se tiče teh tapoceni, pa se mi zdi dokaj vseeno, glede na to, da je meni super delal najcenejši;). Če ima veliko posodo (volumen) se to krasno sliši, po navadi pa ne uspe dobro ohladit sladoleda, tak da jaz bolj priporočam manjšo posodo pri teh, ki ne zamrzujejo sami. Veri

*~Petra~*  

član od: 28.10.2007

sporočila: 43

15. avg 2008 6:30

Živjo, tudi jaz se moram pohvaliti z aparatom za sladoled, ki sam zmrzuje - po novem ga imajo v Merkurju in je super, tako da je sedaj sladoled pri nas vsak dan na jedilniku. *~Petra~*

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

15. avg 2008 8:44

Petra, v katerem Merkurju, a v BTC-ju?  Nam lahko zaupaš še ceno? 

Aki

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

3. jun 2010 22:36

Obujam staro temo... Tudi pri nas smo prišli na idejo, da bi nabavli aparat za delanje sladoleda. Mislim, da sem pregledala večino starih tem o njem. Sicer pregledujem tudi ostale strani na internetu, pa me vseeno zanima na kaj morem bit pozorna (ok, to vem, da je super fino fajn, da sam zamrzuje,da ni potrebno met posode v skrinji, ...). Zdaj pa ne vem ali ni moj dan ali pa preprosto ne najdem takega. V tem trenutku gledam ravno na mimovrste jih. Gledam pa tudi tega, ki bo od ponedeljka v lidlu... Je kakšen, ki ga bolj priporočate, ste bolj zadovoljne/i s katerim? Kakršen koli podatek mi bo zelo koristil. Hvala in lp, Petya Sporočilo je spremenil(a) Petya dne 03. 2010 22:37

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

3. jun 2010 22:42

Saj vem, me boste cist popljuvale in sesule. Meni ga ni čez dober sladoled iz dobre sladoledarne. Komaj čakam, da bo spet oktober, ko bodo imeli bučkin sladoled. 

Imam sicer tole zadevo, ampak samo za zmrznjen jogurt. Še enkrat ga ne bi kupila, ker že nekaj časa pripravljam samo tegale.

Vanja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

4. jun 2010 20:53

Vanja, sliši se dobro in hvala za recept.Jaz te ne bom nič popljuvala, ker tudi sama obožujem kupljen sladoled,res pa ga doma ne delam in pravzaprav ne vem, kakšen okus ima. Smo pa hodili v Honoluluju z otroci v Yoghurtland.To smo uživali v njihovih zmrznjenih sadnih jogurtih, zraven imajo pa še veliko ponudbo raznih dodatkov od sadja, bombonov,raznih posipov, ki jim ne vem imena.In to si otoci in tudi odrasli potresejo po vrhu.Meni so najbolj ugajali s sadjem. Bi bila kar zato, da ta korejska veriga pride tudi k nam. naor

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. jun 2010 21:13

 

Naor, a si kdaj jedla sladoled pri Lappert's, ko si bila na Havajih? Jaz ga ne morem pozabiti, pa sem bila tam prvič in zadnjič 20 let nazaj. Na posipke, razen če so v obliki Hot fudge pa nisem preveč navdušena.

PA še vprašanje: A tale Yoghurtland  je korejska veriga? Bi prisegla, da je ameriška, ker na koreji nimajo nobene trgovince. Hm, razen, če so jo začeli kaki Korejci. Hmmm. Moja soseda sanja, da bi kupila franšizo in odprla par trgovinic pri nas v mestu.

 

Zakaj pa kar ti ne opreš trgovine v Sloveniji? Po moje bi prav v redu služila.

Vanja

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

12. jun 2010 13:35

Sem tako vesela, da moram nekomu povedat: po enem letu muk in trpljenja brez sladoledarja, ki mu je šla lopatka (z dojenčico in malčico se zgubljat po Trstu in iskat servis, ki bi jo imel, je bila pa misija nemogoče), bom končno dobila novo lopatko zanj! Jupiiii! Jutri mi jo prinese oče, jo že ima. Upam, da bo prava... Grem zdaj naredit kako osnovo, pa bo do jutri počakala v hladilniku.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti