Kardamom

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

27. jun 2006 14:02

Mamamia, takšnega, kot ga opisuje Vlado, imam jaz tudi doma, dobila sem ga v intersparu v BTC v Ljubljani. LP cervus

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

29. jun 2006 11:03

Mamamia, malo pozno, sem spregledal vprašanje. Kardamom, je kot rečeno evergreenov in je zložen na police skupaj z "bolj domačimi" začimbami te firme in ostalih firm. Na oddelku z eksotiko pa ga ni. Vsaj pri nas je tako. Spar je v M. Soboti. http://www.evergreen.si/index-1.htm lp

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

29. jun 2006 21:50

Saj sem iskala tam na polici z začimbami, polno drugih je bilo, le kardamoma v strokih nisem odkrila. Zdaj še imam rezervo svežih iz Avstrije, ampka tja gor ne grem prav pogosto. Bom naslednjič Intersparove police še malo bolj podrobno prečesala, četudi vsako vrečko posebej obrnem. Hvala, Mamamia mamamia

slovinkita  

član od: 6.3.2006

sporočila: 248

1. jul 2006 18:42

sporocam,da sem ga nasla v intersparu v cityparku.. je pa res da je treba fajn pogledat..je v strokih. hvala vsem za pomoc!! lp sara slovinkita

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti