Torta nogometna žoga

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

22. apr 2007 20:54

Tole piše, sa,o zato, ker ne znam skopirati linka. Da se preririne tema naprej. Frina

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

22. apr 2007 21:04

frina, link je čisto enostavno skopirat: zgoraj imaš na računalniku orodno vrstico, kjer piše http://www.karkolipač, odvisno kje si, v tem primeru ti zgoraj piše tole: http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=6853 Klikneš na to vrstico z miško, če klikneš 1x, se ti pobarva cela vrstica modro, kar je dobro:), potem klikneš na desni gumb od miške in izbereš copy ali pa če imaš rajši tipkovnico oz. nimaš desnega gumba na miški, lahko na tipkovnici pritisneš tipko Ctrl in še tipko C (medtem ko še držiš ctrl). Zdaj je računalnik skopiral to vrstico in jo lahko prilepiš kamorkoli, recimo v tvoje sporočilo; in sicer enostavno tako, da klikneš na desni gumb miške in izbereš Paste ali pa na tipkovnici pritisneš tipki Ctrl in V. Probaj, upam, da ti rata:) Veri

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

23. apr 2007 11:00

Jaz sem ravno v petek naredila torto nogometno žogo , ki je bila na igrišču. Imam modelček žogo, ki sem ga kupila v trg. Pekarne Vrhnika. Mi je še kar uspela,samo črna barva je bila siva ne črna.Bom doma nahecala nekoga, da mi pripne slikce na to temo. swarovski

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

23. apr 2007 11:14

Jaz pa sem "ziheraš" in posodo obložim s prozorno folijo - aluminijasta se prilepi in strga in človek lahko spregleda kakšen košček, ki potem ni preveč okusen! In rajši mirno spim, ker vem, da bom šarloto (tako imenujemo to vrsto sladice) 100-%no dobila ven. Edina nevarnost je, da nadev ni dovolj trd in se razleze. Se mi je enkrat zgodilo, ko sem delala malinovega iz zamrznjenih malin in je bila masa zelo mrzla, ko sem dala vanjo želatino: ta je naredila majhne grudice (manjši problem), zato pa žal tudi krema ni bila primerno trda. Vseeno so jo z užitkom pojedli, a oblika ni bila ravno za fotografirati! teta torta

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

23. apr 2007 12:31

No, karkoli si že mela še zraven napisano - vsekakor ti je zdaj ratalo prilepit aktiven link:) Bravo:) Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti