Tole zgleda dobro...

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

21. jun 2006 11:55

Jaz pa bom rekla tako: nikoli ne bomo dosegli nečesa, da bi bilo vsem po godu. Vedno se bo našel nekdo, ki bo imel pripombe na to in ono. Po svoje je tako prav- kam pa bi prišli, če bi vsi trobili v isti rog. Vsak ima pravico povedati svoje mnenje in pri tem paziti, da koga preveč ne užali¸. To je to. Lep dan in veliko se smejte

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

21. jun 2006 12:46

Se strinjam z Jasno. Gre pač za mnenje o receptu, (ki naj bi ga po vseh praviluh preizkusili) pohvale glede videza jedi in razne "to moram sprobat" "izgleda zanimivo" in razne take, po mojem mnenju res ne pašejo zraven. Če pa kdo napiše še svojo variacijo na recept me pa ne moti, zakaj ne?! ivonja

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

21. jun 2006 12:47

Jaz pa se strinjam z Rozanec...

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

21. jun 2006 13:51

tudi mene je sprva zmotilo vse v stilu: bomo probali....izgleda dobro..a ko sem prebrala vse vaše maile, me več ne moti. Res je, da je slabše. če ni odziva, tako pa je vsaj vzpodbuda, da nekdo vendarle sproba recept. Ko pa natisnem, pa vedno skopiram in prenesem v Word in tam izbrišem balast, pustim pa tisto, karse mi zdi uporabno zame. Mi je pa tale kulinarika res všeč, ker ni preveč togih pravi in je dosti svobode v izražanju.... naj le ostane kot je.

Varia  

član od: 3.1.2006

sporočila: 108

21. jun 2006 14:14

Pridružujem se vrsticam, ki jih je napisala Lijana. Lp, Varia Varia

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

21. jun 2006 14:57

DA NE BOM NAČENJALA NOVE TEME, BOM KAR TULE NAPISALA: MENE PA NA KUL SLO (razen kakšnega žaljivca ali nesramneža, ki se vsake toliko pojavi,) NE MOTI PRAV NIČ! VEM LE, DA SEM (TUDI) ZARADI TAKŠNIH IN DRUGAČNIH MNENJ, NAVDUŠENIH "VZKLIKOV" KOT JIH NAVAJA JASNA, RAZLIČNIH VARIACIJ, ..... ZAČELA KUHATI DRUGAČE. BOLJ PESTRO, POGUMNEJE EKSPERIMENTIRAM IN ZATO SO MOJI KULINARIČNI IZDELKI VEDNO BOLJŠI. ZATO: HVALA VSEM, ZA VSAKO, ŠE NAJSKROMNEJŠO PRIPOMBICO - ČE SEM ZARADI NJE DOBILA DOBRO IDEJO. LEP POZDRAV VSEM, zvitorepka

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

21. jun 2006 15:28

Tudi jaz veliko krat napišem, da deluje, oziroma je dobro, predvsem če jed poznam. Nič slabega ne vidim v tem. Zakaj? K večjemu bom jed preizkusila in temu primerno tudi ocenila. Anamarija Tjas, Zima, strinjam se z vama

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

21. jun 2006 15:45

Strinjam se z Lisičko, da če nekaj prebereš, te to nekako vseeno vzpodbudi ali pa ojunači, da potem probaš in eksperimentiraš, saj si nekje prebral, da je dobro, da bom probal... to pomeni , da mogoče poznaš recept ali pa ti je poznan, ali pa da sedaj nimaš časa in si boš idejo shranil nekje v podzavesti in ko jo potem rabiš, se spomniš, aha, tam so pa zraven napisali to pa to. Ker pa je receptov toliko, koliko ljudi, pa vsem ne moreš nikoli nagoditi. Zato mislim, da je ta forum zelo dober in naj ostane takšen še naprej. Kyara

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

21. jun 2006 16:52

Valjda da naj ostane tak kot je! Saj zato pa čepim kar naprej gor! Mene moti samo to, da določeni ljudje res na vsak tadrug recepo napišejo Joj, sliši se super ipd že prej napisane flance. Take bedarije nobenemu ne pomagajo pri lažji odločitvi, saj jih imamo pri skoraj vsakem receptu. Jaz sem za to: če si sprobal, daj mnenje! Tudi če samo poznaš in nisi točno tega sprobal, daj mnenje! Če pa samo malo brskaš in normalno da se ti vsak tadrug recept zdi zanimiv, saj so sami dobri - in potem napišeš kakšno flanco - TO SE MI ZDI PA BREZVEZE. Samo to sem hotela reči. Ker vidim, da se je tudi v ocenah v zgodovini foruma nekaj spremenilo. Ker zdaj lahko oceni recept samo tisti, ki ga je komentiral, ne pa tudi nekdo, ki iz samega dolgega časa enke in dvojke deli. Pred leti, vidim da se je to dalo (če ima kak recept sumljivo nizko oceno in se najde par "padalcev", ki so strokovno ocenjevali...he he ) jasna

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

24. jun 2006 17:42

Ja, Jasna prou "padalci"! ;) Jaz sem pa mnenja da za avtorja ni hujšega kot ignoriranje. Res je, da če je peveč teh "zdi se mi super", "bom sprobal"... je to za bralca utrujajoče, ker tako ne zve nič "pametnega", je pa to vsaj nek minimalen odziv za vtorja recepta. Zase vem, da bi ob svojem receptu raje videla napisane take "flance" kot pa čisto nič... Pozdravček teya84

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti