Malo zdrave (?) paranoje

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

18. jun 2006 19:45

Atina je napisal/a:
Sicer spet drezam v osje gnezdo, ampak se mi Nolini odgovori tokrat sploh ne zdijo ne vem kako strašni, grozeči, nevarni, zbadljivi ipd. Pač pove svoje mnenje, na svoj način. In ni se treba vsajati na njo samo zato, ker je to Nola in ne katera koli druga, bolj splošno priljubljena forumašica. Sicer pa nekih strašnih tujk v njenem pisanju nisem zasledila. (Zakaj bi uporabljali tujke, če imamo v slovenščini dovolj adekvatnih terminov... - izjava nekega profesorja) Mene moti predvsem to, da se najprej prebere, KDO napiše in šele potem KAJ je napisano. Ker je tudi v vsakdanjem življenju tako, da če koga ne "prebavljamo", nas njegove izjave ne zanimajo, pa če so še tako pametne.Če bi iste besede izrekel kdo drug, bi ga pa poslušali. Anonimnost pri forumih, kot je ta, ni ravno anonimnost... Se mi pa zdi, da je tukaj več krega kot pri tisti temi o cigaretah... Pa ne se kregat, naj sonček ogreje vaše misli! Atina
Strpnost je vedno zaželjena in lepa lastnost! LP cervus

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

18. jun 2006 20:01

Jernej, dozdeva se mi, da je tema "rahlo" zašla, tako da... Ne vem, no.. Nočem rečt, da jo je potrebno ravno zaklenit, ali pač? Presodi sam... Lep pozdrav vsem! teya84 Sporočilo je spremenil(a) teya84 dne 18. jun 2006 20:04:13

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

18. jun 2006 20:02

Kar se varnosti tiče - mi imamo babico Na ZS pa se v zvezi s kefirjevo gobico in kombušo in ne vem, s čim vse, zamenja toliko naslovov, ki funkcionirajo, da bi.... Pozdravček! Vrana

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

18. jun 2006 20:09

Bravo Vrana, temo vračaš na svoj tir! Da dam še jaz svoj prispevek.. O varnosti na forumih menim, da, če jih človek uporablja z malo zdrave pameti, naj ne bi bilo hujšega... Če ne, pa imamo doma mačico, ki je že 2x pokončala zajca skoraj svoje velikosti.. Lp, teya84

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti