Malo zdrave (?) paranoje

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

16. jun 2006 23:15

Zato ker nismo v oddaji Trenja, temveč v forumu, katerega namen je, da se sprostimo. In nehajte že enkrat napadat drug drugega, pa čeprav pod krinko intelektualnosti. jasna

renatana  

član od: 19.4.2003

sporočila: 250

16. jun 2006 23:27

jasna1 je napisal/a:
Zato ker nismo v oddaji Trenja, temveč v forumu, katerega namen je, da se sprostimo. In nehajte že enkrat napadat drug drugega, pa čeprav pod krinko intelektualnosti. jasna
Bravo, Jasna.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. jun 2006 23:39

nola je napisal/a:
jernej je napisal/a:
Načitana Nola seveda vedno uporablja toliko tujk, da sploh ne razumem tega, kar napiše. Temo sem zaklenil, ker so vanjo pisali le nekadilci (razen dveh izjem), ki so se z zakonom strinjali. Zakaj bi potem mlatili prazno slamo. Če bereš zadnjih nekaj odgovorov niso imeli več veze s cigaretami ampak homoseksualci. Zato sem zaklenil. Da se ne sprevrže v nekakšen xxx-listični spopad. Nola, kaj pa je po tvoje največja nevarnost te strani? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
O presneto, kar naenkrat sem načitana Nola. In katere so te tujke, ki jih ne razumeš? Če že. Ja opazila sem, da odgovori niso imeli več zveze s cigaretami, če si mogoče tudi sam opazil niti ne več s homoseksualci. En tak linč je bil, a ne, ni bilo fajn, moram pa priznat, da si zadevo zadušil. Zakaj pa? nola
Nola, še citirati ne znaš. Naj javno povem, da je to moj zadnji odgovor na tvoje provokacije. Nimam več volje, se mi ne da. Leta najbrž . Evo eno , pa naj ti plusek služi še dobro do izteka termina. Pa lep večer še naprej. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

17. jun 2006 2:13

Mislim, tale Nola si dovoli več kot preveč! Prav v slabo voljo nas spravljaš, če slučajno še ne veš Nola. In te tvoje visoko učene besede... katastrofa, po študentsko rečeno"poden od podna"! Če bi vsaj imelo kaj rep in glavo- ampak vedno fališ rdečo nit! Lep dan in veliko se smejte Sporočilo je spremenil(a) rozanec dne 17. jun 2006 04:46:34

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

17. jun 2006 10:45

Danasnji Kucicev uvodnik v Delovi Sobotni prilogi govori priblizno o tem, kar se mi je ob objavi tega posta motalo po glavi - o fenomenu anonimnega internetnega razkrivanja, ki je v resnici dalec od tega, da bi bilo anonimno. Zelim vam lep (sebi pa miren, zal sluzben) vikend!:)) pa se eno ocarljivo sobotno misel, ce vas bo kaj prevec prijelo pospravljat, namesto da bi jo mahnili na potep: "delo ni tic - stoji lahko tudi dva dni!" lp, proxima

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

17. jun 2006 12:08

Ja tale z delom je pa dobra! In seveda drzi... teya84

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

17. jun 2006 13:18

nola je napisal/a:
Anamarija 1, kar se tiče slovenščine, si daleč boljša kot marsikdo, ki je hodil v slovenske šole. Čestitke! Zaradi tega nikoli več ne skrbi. Bom celo rekla, da si prav fenomenalna, magari boljša kot Lorella od tistih iz rudnika Raše. Če pa ti ležijo kakšne številke za loto itd., kar na dan z njimi! Seveda ima proxima popolnoma prav. In seveda tudi ve, da bomo vsi počeli tisto, kar se nam zdi, zdrava pamet gor ali dol. Lepo je govoriti o sebi, če ti nobeden ne sega v besedo. Ne verjamem, da so največja nevarnost te strani vlomilci, tatovi tort in ugrabitelji pečenk. Meni se je zdela zelo tipična ena tema, kadilska, ki jo je administrator zelo previdno zaklenil , še den je eksplodirala. Pa bi jo ja pustil! Ker je tako zelo odražala kolorit - ne samo nacionalni, ampak prav tega, kulinaričnega. Ampak na tej čedni kulinarični strani je zmerom bonazza, ljubeči odnosi med strankami v hišah in med nadevi v pecivu. nola
Nola, hvala za moralno podporo, vendar mislilm da si Jernej ne zasluži tolikšnega zbadanja, pa brez zamere. Pozdrav Anamarija Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 17. jun 2006 13:19:20

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

17. jun 2006 14:08

Sicer spet drezam v osje gnezdo, ampak se mi Nolini odgovori tokrat sploh ne zdijo ne vem kako strašni, grozeči, nevarni, zbadljivi ipd. Pač pove svoje mnenje, na svoj način. In ni se treba vsajati na njo samo zato, ker je to Nola in ne katera koli druga, bolj splošno priljubljena forumašica. Sicer pa nekih strašnih tujk v njenem pisanju nisem zasledila. (Zakaj bi uporabljali tujke, če imamo v slovenščini dovolj adekvatnih terminov... - izjava nekega profesorja) Mene moti predvsem to, da se najprej prebere, KDO napiše in šele potem KAJ je napisano. Ker je tudi v vsakdanjem življenju tako, da če koga ne "prebavljamo", nas njegove izjave ne zanimajo, pa če so še tako pametne.Če bi iste besede izrekel kdo drug, bi ga pa poslušali. Anonimnost pri forumih, kot je ta, ni ravno anonimnost... Se mi pa zdi, da je tukaj več krega kot pri tisti temi o cigaretah... Pa ne se kregat, naj sonček ogreje vaše misli! Atina

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

17. jun 2006 14:10

Hojla punce!¨In Jernej. Kaj vas mena daje? Dajmo rajši o temi ali pa o kuhanju, da bo na ta lep dan bolj veselo. Sicer pa vem kaj je: VREME! Na vse nas vpliva vreme. Zato pa je tako soparno, ko je pa taka visoka napetost na tej temi. Vsak je tukaj polnoleten in naj piše, kar želi. Itak bo prvi Jernej naj.... Me pa bomo kuhale in ga reševale, vse srečne, da nismo ne na njegovem mestu. Kyara

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

17. jun 2006 15:38

Atina Kyara, povedala sem samo kar mislim. Smo dovolj stari in cepljeni, da se lahko sami branimo Pozdrav

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti