Malo zdrave (?) paranoje

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. jun 2006 18:40

No ja, tudi jaz nisem prepričana, da bi kak lopov tele naše pisarije s kul slo začel sistematično proučevat in nas potem poskušal izslediti. Ne zaradi kulinarike, pač pa čisto iz zdrave pameti, predvsem pa iz izkušenj, ki smo jih imeli z vlomilci (pa je naš rotweiler spalm mirnos panje pravičnega v tem času - toliko o nevarnosti te pasme...) smo doma poskrbeli za varnostne ukrepe (brez dragih alarmnih sistemov, ker pri desetih ljudeh pod eno streho bi alarm vedno tulil). Tudi pes na dvorišču dobro dene, sploh tak, kot je naš...Zalaja sicer smao enrkat, ampak...bi rada videla tistega, ki bi potem upal bližje... Sicer pa v MB na policiji ponujajo brezplačne nasvete, kako se zavarovati pred vlomom. Ali se oglasiš pri njih, včasih pa se da zmenit in pridejo tudi domov pogledat in svetovat, kaj bi bilo najbolj primerno. KAr je gotovo veliko bolj objektivno kot mnenje podjetij, ki se z varovanjem ukvarjajo, saj je jasno, da nam bodo ta skušala prodati najdražje in morda niti ne najbolj nujno potrebno. Kar je sicer povsem normalno in ni s tem nič narobe, saj od tega živijo in potem za naše premoženje tudi odgovarjajo. Vendar "drugo mnenje", sploh če je lahko zaradi odsotnosti "faktorja zaslužek" objektivno, pri pogovorih s prodajalci ne more škodit. Mene pri internetu najbolj skrbijo klepetalnice, v katerih sodelujejo otroci. Sem zaradi narave moje službe preveč videla, da ne bi zaznala te nevarnosti. Me kuharice, ki na Kulslo razpredamo (tudi) o svojem premoženju (hiša in način življenja, kot smo ga predstavili tu na Kulslo, pa ja nista tako bogastvo, da bi pritegnilo pozornost roparjev), smo po moje lahko brez skrbi. Če pa kateri že pride, ga pa s kuhlo tresnemo po betici... Tako bi rekla - previdnost vsekakor, a brez nepotrebne panike. In na to se mi zdi, je hotela opozorit proxima. Mamamia mamamia

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

16. jun 2006 19:27

Ne vem kaj se z nami dogaja zadnje čase, res se iz muhe dela slona. Na tak način bo marsikoga strah,sploh odpreti kakšno novo temo na tem forumu. Ja, ja Jernej je najbolj nevaren tukaj,saj ima vse naše naslove Preživite lep preostanek dneva, predvsem pa miren. P.s. če pa niste razumeli kaj sem hotela povedati pa si bom drugič pomagala s številkami, kajti mi bolj ležijo kot slovenščina Anamarija

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

16. jun 2006 21:06

Anamarija 1, kar se tiče slovenščine, si daleč boljša kot marsikdo, ki je hodil v slovenske šole. Čestitke! Zaradi tega nikoli več ne skrbi. Bom celo rekla, da si prav fenomenalna, magari boljša kot Lorella od tistih iz rudnika Raše. Če pa ti ležijo kakšne številke za loto itd., kar na dan z njimi! Seveda ima proxima popolnoma prav. In seveda tudi ve, da bomo vsi počeli tisto, kar se nam zdi, zdrava pamet gor ali dol. Lepo je govoriti o sebi, če ti nobeden ne sega v besedo. Ne verjamem, da so največja nevarnost te strani vlomilci, tatovi tort in ugrabitelji pečenk. Meni se je zdela zelo tipična ena tema, kadilska, ki jo je administrator zelo previdno zaklenil , še preden je eksplodirala. Pa bi jo ja pustil! Ker je tako zelo odražala kolorit - ne samo nacionalni, ampak prav tega, kulinaričnega. Ampak na tej čedni kulinarični strani je zmerom bonazza, ljubeči odnosi med strankami v hišah in med nadevi v pecivu. nola

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. jun 2006 21:31

Načitana Nola seveda vedno uporablja toliko tujk, da sploh ne razumem tega, kar napiše. Temo sem zaklenil, ker so vanjo pisali le nekadilci (razen dveh izjem), ki so se z zakonom strinjali. Zakaj bi potem mlatili prazno slamo. Če bereš zadnjih nekaj odgovorov niso imeli več veze s cigaretami ampak homoseksualci. Zato sem zaklenil. Da se ne sprevrže v nekakšen xxx-listični spopad. Nola, kaj pa je po tvoje največja nevarnost te strani? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

16. jun 2006 22:01

hmmm....da se zredimo kot pujsi, od toliko dobrih receptov :=))))))))))))))))) jessy6

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. jun 2006 22:13

jessy6 je napisal/a:
hmmm....da se zredimo kot pujsi, od toliko dobrih receptov :=))))))))))))))))) jessy6
Bravo, jessy6, to je edina preteča nevarnost te strani. Pa nekaj neizobraženih, zaplankanih kuharic, ki recepte prispevajo ali pa o njih zgolj debatirajo, v pomanjkanju kakšnih bolj intelektualističnih dosežkov...treba jih je zatret v kali, da ne bi Kulslo postala zgolj Društvo vihtečih se kuhel... Punce, mirno noč, Mamamia mamamia

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

16. jun 2006 22:21

Kokola, se reče intelektualnih, ne pa intelektualističnih - že ko si tako izobražena, oh , malo nerodno, ne? nola

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

16. jun 2006 22:30

nola, kaj težiš...maš menzes al mož ni pri volji? :))) jessy6

renatana  

član od: 19.4.2003

sporočila: 250

16. jun 2006 22:33

nola je napisal/a:
Kokola, se reče intelektualnih, ne pa intelektualističnih - že ko si tako izobražena, oh , malo nerodno, ne? nola
oh, zdejle greste pa že malo predaleč.

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

16. jun 2006 22:34

[citat=--jernej--]Načitana Nola seveda vedno uporablja toliko tujk, da sploh ne razumem tega, kar napiše. Temo sem zaklenil, ker so vanjo pisali le nekadilci (razen dveh izjem), ki so se z zakonom strinjali. Zakaj bi potem mlatili prazno slamo. Če bereš zadnjih nekaj odgovorov niso imeli več veze s cigaretami ampak homoseksualci. Zato sem zaklenil. Da se ne sprevrže v nekakšen xxx-listični spopad. Nola, kaj pa je po tvoje največja nevarnost te strani? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije[/citatO O presneto, kar naenkrat sem načitana Nola. In katere so te tujke, ki jih ne razumeš? Če že. Ja opazila sem, da odgovori niso imeli več zveze s cigaretami, če si mogoče tudi sam opazil niti ne več s homoseksualci. En tak linč je bil, a ne, ni bilo fajn, moram pa priznat, da si zadevo zadušil. Zakaj pa? nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti