Gospodinjski aparati

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

31. jan 2013 15:13

Ja tu dati pameten nasvet je umetnost. Jaz imam Whirpoolov pomivalni stroj 11 let, Zanussijevo hladilno zmrzovalno omaro, Gorenjev pralni in sušilni stroj vse troje 13 let Elektroluxovo zmrzovalno skrinjo 14 let in vse deluje do zdaj brezhibno. Sem pa ob zamenjavi 15 letnega Gorenjevega štedilnika kupila eno cenejšo varjanto v GA se ne spomnim znamke ( mislim da je bilo nekaj na m ) in sem ga po dveh dneh vrnila. Pokrov je bil zvit, enega gorilca se ni dalo prav pritrdit, steklo na vratih pečice ni bilo prav fiksirano in še nekaj podrobnosti ma sem pozabila. Tako sem potem spet kupila Gorenjevega in nimam problemov.

Verjetno je odvisno kako naletiš, je pa po moje utopija pričakovati, da bomo kupili stroje in jih uporabljali 20-25 let kot je bilo to včasih. No mogoče bo tu in tam kakšen zdržal a velika večina ne

patka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti