Gospodinjski aparati

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

3. dec 2001 9:27

Larisa, dobro ste se odlocili v zvezi z baterijo. Tisti tus, ki se izvlece imamo tudi mi in smo ga v zanjih petih letih mogoce 10 krat uporabili. Ni se se zataknil (no ja pri tako mali uporabi), ker pa imamo samo eno korito je tak tus skoraj nepotreben. Je edino prakticen pri zelo visokih loncih. SK je dobra nalozba. Nasa je ze 5 let stara, ima nekaj malih praskic, ne cistimo jo z ostrimi cistili, kadar pa kaj cez pobegne in se strdi, potem se toplo ostrgati s posebnim strgalom (britvica) in nato s kakim zelo soft cistilnim sredstvom. Lep pozdrav vsem Henri Henri Ratej

neznan uporabnik

3. dec 2001 19:23

Nekaj kuhinj že ponuja tudi pomivalni stroj v višini. Večinoma gre za kuhinje tujih proizvajalcev. Sem pa videla lepo Gorenjevo kuhinjo s strojem v višini. Vsi aparati v višini so praktični. Jaz pa po eni strani pravim, da se tako ali tako premalo gibamo in premalo telovadimo. Vsaj v kuhinji si malo pretegnem kosti in mišice ... Beti

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

3. dec 2001 21:13

Živjo! Na nek način se strinjam z Beti. Poleg tega je ponavadi tudi večina prostora v kuhinji ali pa vsaj velik del pod pultom, se pravi da moramo imeti nekaj spravljenega tudi tam. In če to ni pomivalni stroj, bo pa kaj drugega... lp, Ana Ana Ledinek

neznan uporabnik

12. feb 2002 12:22

Po dolgem času se zopet oglašam na tej temi. Zakaj?? Jaz sem namreč pričela to temo in spraševala po tem, ali naj kupim SK ploščo ali plin in po vsem vašem pisanju sem se odločila, da kupim Gorenjevo Steklokeramično ploščo in gorenjevo navadno neventilacijsko pečico. Gumbi v sklopu pečice. Zakaj? Torej ni mi všeč, da so gumbi zgoraj Zaradi samega čiščenja, morda ga rukneš s kozico, pri nenehnem snemavanju in čiščenju se verjetno prej obrabijo), niti mi ni všeč senzorska komanda, saj se mi zdi da je preobčutljivo..no saj ni važno. Pečica pa ni ventilacijska zaradi pomanjkanja finančnih sredstev in sem s epač odločila za navadno. Pa saj doklej ni bi lo ventilatorskih, so vsi normalno pekli in bili vsi zadovoljni z navadno neventilacijsko. No, ne bom več težila, pišem vam zato, ker bom pojutrišnjem dobila naročen šetdilnik in bom počasi pričela s kuhanjem na Sk plošči. Navajena pa sem plina. Zato vas prosim, da mi okvirno napišete, kako uporabljate Sk ploščo (nekaj malega ste že povedali). Torej če hočem nekaj zavret (npr. voda za špagete) najbrž dam na najvišjo stopnjo. Kaj pap otem, ko špageti (ali mineštra, ali juha...) vre, ali znižam na 2??? Kaj pa ko bom cvrla (pohanje)? - ali moram cel čas imeti najvišjo stopnjo?? Prosim, da mi pomagate, vsakega nasveta bom vesela. Pa še o čiščenju: menda se ploščo čisti, ko je ohlajena. ok. Toda če mi pri polaganju zrezka v vroče olje šprica olje ven po celi plošči (to se dogaja), ali lahko z vlažno krpo pobrišem že v času kuhanja??? Kaj pa če npr prekipi mleko, juha ali pena od testenin???. Saj moram ja takoj pobrisat?? Ali je topla Sk plošča občutljiva na mrzlo mokro krpo?? Hvala vnaprej za nasvete? larisa

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

12. feb 2002 13:03

po navadi so na štedilniku 4 plošče...vsaj ena če ne dve so lahko dvojne, kar pomeni, da je lahko prižgana cela, ali pa samo majhen krogec, npr. za džezvo za kavo.....v navodilih poglej kako se vklopi cela, oz,polovica.......ko meni jed zavre, zmanjšam na najnižjo možno, to je na 1 (enko)......tako se varčuje in to je zelo pomembno......pomemno je tudi, da posoda majčkeno prekrije žareči rob, kot pa da se ga majčkeno vidi......tudi to je varčevanje........ Herman Teron

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

13. feb 2002 20:00

Halo! Moje mnenje je pa takole. V Ljubljani kjer stanujem imamo navadno pečico z štedilnikom na plin.Logično, saj imamo plinovod. Pri stari mami, kjer smo si uredili to leto zgornje prostore pa je takole. Pečica je na ventilacijo od Miele in je mega. Na 200°c se segreje že v 7-10 minutah. Po kuhinji ti nič ne smrdi. Kuhalna plošča je steklokeramična saj smo vsi mislili kako bo fino, saj je skoraj tako kot stari "šporget" na drva v pritličju. Meni je še vedno bolj všeč plin, moja mami pa prisega na SK. To je samo moje mnenje, odločiti se boš morala pa sama. LP SAŠA Saša-Aleksandra Venturini

MIRJAM  

član od: 29.10.2001

sporočila: 138

14. feb 2002 16:05

Pri nas doma imamo SK pečico in sva z mami kar zadovoljni. Sicer od začetka sva "bentili" po dolgem in počez, ker se je ni dalo očistiti, če se je kaj prižgalo. Sedaj ko sva se pa navadili, je pa kar užitek kuhati z njo. Edino kar bom spremenila, ko jo bom kupovala zase, bo, da bom kupila digitalno, ker jo je pri čiščenju lažje popolnoma očistiti, kot pa vleči ven gumbe in se umikati tistim "štempljičkom". Sicer pa sem tudi jaz pristaš pečice na pultu. V mojem načrtu za kuhinjo je že vključena, ravno tako tudi SK pečica. Mirjam

neznan uporabnik

15. feb 2002 7:12

Hja, v sredo sem privlekla domov SK ploščo in pečico. Montirali smo SK ploščo, nato sem jaz peljala psa na sprehod, moj dragi pa je odpakiral pečico. In ko sem prišla nazaj ...glej ga zlomka. Pečica (original še zapakirana v Gorenju) ni bila taka, kot sem jo naročila. Vse oznake so se ujemale, le pečica ni imela ure, kot je bilo to navedeno v katalogu. Naslednji dan (včeraj) sem se v trgovini pozanimala, če sem slučajno jaz tako butasta, da sem naročila napačno (pri toliko štedilnikih in tolikšnem odločanju se to kaj rado zgodi). Toda ne, s prodajalko nisva mogli razumeti, zakaj je ta model prišel brez ure, če pa je v katalogu točno navedeno in tudi naslikano z uro. Hudiča, kaj zdaj. Kličem na pooblaščeni servis in gorenjevo trgovino, kjer smo komaj ugotovili, da so mi verjetno poslali star model iz lanske sezone, ki je popolnoma enak - prav tako enake oznake, vendar brez ure. Zdaj imam torej v avtu naloženo tisto ogromno škatlo in jo bom med službeno pavzo dostavila nazaj v trgovino. Več sreče prihodnjič. Sicer pa razumem, da je človeško mototi se, zato bom prav prijazno počakala na "mojo" pečico. larisa

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

15. feb 2002 15:13

Larisa ...slab zacetek, dober konec Lep pozdrav vsem Henri

neznan uporabnik

18. feb 2002 14:02

jOJ, Henri, ko bi to le držalo. Toda ne, jaz imam nesrečo. Torej: zgoraj opisano, kupim pečico neventilacijsko (s prodajalko iz ličnega kataloga iz 2001/2002 izbereva pečico - naslikano in opisano Z URO). nakar mi pošljejo isto pečico brez ure. OK. Peljem pečico nazaj (12 km daleč). in zahtevam tako kot je narisana in opisana v katalogu. Torej z uro. Vredu. "bomo uredili"., rečejo. Danes grem nazaj, da vidim, kdaj pridem po mojo pečico. Hej, prodajalka mi sporoči, da neventilacijska pečica z uro sploh ne obstaja in da je bila to napaka v Gorenjevem katalogu in da so dali napačno sliko in napačen opis. Groza. "Lahko kupite ventilacijsko z uro za 108 jurjev"... Moja je stala 59.000. Kaj zdaj. Imam finančne težave. Pred tem nesrečnim nakupom sem se pred 2 meseci skorajda odločila za nek star model z ventilacijo in brez ure, toda je stal 72.000 in je bil v Gorenjevem skladišču samo še eden - ostanek preteklega leta. Sem pač izbrala ta drugo nesrečno. In zdaj s tem nesrečnim nakupom sem bila skoraj prepričana, da so po dveh mesecih tudi to pečico že prodali. Pa sem vendarle poklicala v Gorenje, če je morda še tam, da vzamem pa to za 72. jurjev. Glej ga zlomka. Oni te pečice še kar naprej proizvajajo in jih lahko naročiš kadarkoli, kljub temu, da so star model. Kako je možno, da so mi rekli, da je samo še ena, zdaj pa jih kar delajo in delajo... Čist so me zbluzil... larisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti