Poročni piknik - v lastni režiji!?

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

8. sep 2006 13:33

Jaz bi tudi simpl ohcet, pa moj dragi "teži", da ko bo mora bit "orengi". Sicer je pa itak ne bo še tako kmalu, tako da si mogoče premisli. Pa tele vaše predloge in ideje mu moram dat za prebrat. Stasafrank midva sva tudi najprej zrihtala "štalco", za poroko bo že še čas. Mal mi je hecen, ko se poročijo pari, ki sploh ne živijo skupaj.. Sicer pa moj pravi, da se bo poročil takrat ko njegov stric- to je pri 50-ih (zdaj je star pa 25). pa pa alexis

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

8. sep 2006 13:42

Zakaj hecno, da se poročijo pari, ki ne živijo skupaj? Eni to tko na hitro splaniramo, da nimamo časa že prej živeti skupaj. jade

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

8. sep 2006 13:51

Kako nimate časa prej živeti skupaj? A potem živita vsak pri sebi doma? In po poroki??? alexis

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

8. sep 2006 13:55

Moja kolegica je že 10 let s tipom, pa zdaj gradita hišo, potem bosta pa njej skupaj živela. Ena kolegica je bila ene 7 let s tipom, pa ni nikoli niti prespala pri njemu. Prvič je torej prespala tam po poroki. Ne vem pa, kje sta spala prej skupaj, ker zelo dvomim, da sta bila 7 let vzdržna in krepostna. Vsaj kolikor ju poznam... Pa ne da bi bilo kaj narobe s tem, pač njuna odločitev. Ampak da se pri skoraj tridesetih letih zvečer kje v avtu valjaš mi je pa hecno...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti