Poročni jedilnik

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

14. jun 2006 8:51

Ta ideja z ananasom mi je zelo všeč. Pri nas so vsi navdušeni nad ananasom, vendar dlje kot do tega, da ga pojemo kar samega še nismo prišli. Kaj riž je potem treba skuhati normalno v vodi in nato dodati mleko ali se kuha kot mlečni riž v kokosovem mleku? Upam, da nisem preveč nadležna. vanya

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

14. jun 2006 14:24

vanya, riž za ananas skuhaš kot mlečnega, lahko tudi s kokosovim mlekom. Ko je hladen, vmešaj vanj na kocke narezano sadje, lahko tudi samo izdolben del ananasa, lahko kakšno tropsko sadje, lahko pa ananasu dodaš še jagode, se okusa lepo ujemata. Lahko v riž dodaš tudi kak liker (vanilijev na primer) ali pa malo ananasovega soka. Nič nisi nadležna, moja mama pravi, da kdor jezika špara, kruha strada. Pozdravček, Mamamia mamamia

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

14. jun 2006 19:19

Mamamia vsaka ti čast! To si tako lepo napisala, da sem si sprintala, za vsak slučaj. Kaj se ve, kdaj kaj prav pride, posebno ko bomo kako fešto skup "riktali". Kyara

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

15. jun 2006 14:24

Jaz si bom tudi mogla, sprintat namreč. Tisti ananas pride pa naslednji vikend v poštev, ko fantovi starši praznujejo rojstni dan. Pa bom ubogala tvoj nasvet in dodala jagode. Lep dan še naprej! vanya

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti