Frizer

popotnica  

član od: 26.10.2004

sporočila: 5

18. sep 2007 17:02

Wellness termično striženje je poseben postopek striženja las po katerem se lasje ne cepijo več. Postrigli so me s posebnimi škarjami iz tujine in moram priznati, da so moji lasje sedaj videti fantastični. Pred kratkim sem SmartCut obiskala še enkrat in zares sem zadovoljna. Toplo priporočam... popotnica

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

18. sep 2007 17:35

Uf, tale wellness za lase bi tudi meni prišel prav, saj se moji lasje non-stop cepijo. Ko pridem od frizerja, sem so čez dva tedna spet isti - ali sem pa samo jaz tako picajzlasta (zadnjič, ko sem šla k frizerju, mi je rekel, da sploh nimam nič uničenih, jaz pa sem trdila nasprotno). Ali te tehnike striženja res nimajo nikjer drugje v Slo? ker samo zatradi frizerja se pa ne bi vozila iz lj V MB ...

popotnica  

član od: 26.10.2004

sporočila: 5

26. sep 2007 10:32

Prebrala sem njihov članek prilogi Bonbon v Večeru in to striženje imajo v Sloveniji le v SmartCutu v Mariboru. Wellness termično striženje stane 22.90 kratek las, 24.90 dolgi las. V ceno je vključeno termično striženje, pranje las, fen frizura in vsi dodatki - vključno z dragim oljem (informacije sem preverila pri stilistki po telefonu 059032002). Po tem striženju se lasje nehajo cepiti, pa tudi pridobijo na volumnu.... Priporočam, da jih raje sama pokličeš, saj jaz nisem frizerka.. popotnica

karfiola  

član od: 13.1.2007

sporočila: 37

26. sep 2007 11:41

No, bom pa še jaz pristavila svoj lonček. A mogoče katera pozna kakšnega dobrega fizerja v Zagorju ob Savi. karfiola

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

26. sep 2007 12:19

Naj še pristavim svoj lonček. Mi pa imamo v Račah (je tudi v Mariboru), frizerski salon Joca. Je pa velika gneča, zato ne grem rada, ker se ful načakam in mi mine do frizure. Cena za striženje in fen frizuro - 14 eur. Imamo pa tudi domačo frizerko, pride na dom in skasira 10 eur za mene in po 5 eur za moške. Če grem na obisk v Mursko Soboto, me sestrična postriže in pobarva, imamo čago sto na uro (kot je rekla Lidka), pa noče niti enega samega eura, skratka, oddolžim se ji na drug način. Frizira pa tudi druge, na domu. Poznam pa frizerko, ki striže prijateljico in je zelo poceni. Ponavadi jih sfrizira kar celo familijo in še kup sosed, ki pridejo "ravno ob tistem času" na obisk, pa gre domov s par euri v žepu. Cene se pa razlikujejo od regije do regije. Se mi zdi, da je Ljubljana najdražja. Ne zdi se mi pa drago to wellness striženje v Mariboru, če je res taka kvaliteta kot pravijo. Pa lep frizerski pozdrav, ha,ha! galja

Tink@  

član od: 9.9.2007

sporočila: 1

5. jan 2016 13:56

Zdravo, odpiram staro temo, da ne smetim z novo. Prosila za bi za kakšen kontakt za friziranje na domu, v Mariboru. Želela bi nekoga, ki dela pramene in občasno striže. Kontakt mi, prosim, pošljite v zasebno sporočilo.

Hvala za pomoč!



Tink@

Sporočilo je spremenil(a) Tink@ dne 05. 2016 14:04

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti