Frizer

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

13. okt 2006 14:33

Joj, me prav zanima, kakšna bo tvoja barva po novem. Zadnjič te sploh nisem spoznala. Jaz dam samo za striženje, brez pranja las, 3-4 tisoč. Cena tvoje frizerke je res ugodna. Pa še do tebe pride. Lp Dolores

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

13. okt 2006 14:37

Ja, in ne zgubljam časa v čakalnici, pa s prevozom. Se imamo pa luštno, vmes kosilo pojemo, po pijemo kofi... Pa natepe se nas full in je cel žur, ko pride Tina. Dolores, zdaj grem na rjavo z blond prameni. Moram nekako nazaj na svetlo pridet, sem kot stara baba zdaj, veš?

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

16. nov 2006 14:09

Spet vlečem na dan tole temo (lasje kar rastejo ...) in prosim za pomoč. Iščem frizerja (frizerko), po možnosti v centru LJ, ki uporablja dobre preparate, ki obvlada svoj posel, kjer se je mogoče naročiti na uro in pri tem nima do nebes pretiranih cen. Vse to, razen zadnje postavke, ima Mič styling, ki ga želim prav zato zamenjati. Kakšne dobre konkretne izkušnje? Danca

tajči-ja  

član od: 25.10.2006

sporočila: 43

16. nov 2006 14:36

Pozdravljeni vsi! Tudi sama bi rada zemanjala frizerja. Zato sprašujem, kateri/a je dobra frizerka ali frizer v Novem mestu. Striženje in seveda za primerno ceno. Ob nekaterih omenjenih cenah ti kar sapo jemlje. Hvala in lep dan, vsem skupaj. Aja, še nekaj - ful dobr forum. Hvala Jerneju in vsem, ki zelo aktivno ali pa manj aktivno sodelujete.

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

16. nov 2006 14:38

Frizerski salon Tomi na Resljevi ulici! Obvaladajo svoje delo, dobri preparati, naročanje na uro, svetovanje, cene pa so "normalne". stana

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

16. nov 2006 14:41

tajči-ja je napisal/a:
Pozdravljeni vsi! Zato sprašujem, kateri/a je dobra frizerka ali frizer v Novem mestu. Striženje in seveda za primerno ceno. Ob nekaterih omenjenih cenah ti kar sapo jemlje. Hvala in lep dan, vsem skupaj. Aja, še nekaj - ful dobr forum. Hvala Jerneju in vsem, ki zelo aktivno ali pa manj aktivno sodelujete.
Frizerski salon Marija, v Plavi Laguni, spodaj pod Mercatorjem, mislim da je zraven vrtec.

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

16. nov 2006 16:20

Super frizerka je moja sestra ki dela v Frizersemu salonu na Muljavi. :) :) tamalaursa

popotnica  

član od: 26.10.2004

sporočila: 5

25. jul 2007 11:54

Sama priporočam vsem iz bližine Maribora oz. iz Maribora, da gredo k frizerstvu Smartcut moj frizer. Edini so v Sloveniji, ki imajo wellness termično striženje las po izjemno ugodnih cenah. Sama sem za kompletno wellness striženje (pranje, striženje in fen frizuro ter dodatke) plačala 22,90 €. Moji lasje so sedaj res super, se ne cepijo, so gostejši in lepši... Priporočam popotnica Sporočilo je spremenil(a) popotnica dne 18. sep 2007 17:03:44

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

25. jul 2007 12:17

Kakšno pa je to wellnes striženje? jade

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

25. jul 2007 13:20

Berme temo pa res vidim da nekatere zmečete celo premoženje :o! Pri nas v zakotni Tuhinjski dolini imamo cela dva frizerska salona.Jaz se že od malega hodim strič h družinski prijatelic...me ostriže tako kot si zmislim,drugače jo skritiziram pa mi naslednjič popravlja...se dolga leta nisem hotela strič,ker sme hotela met dolge lase zdaj si pa vsakič znova zmišljujem kako me naj ostriže,hehe. Dam pa za striženje,barvanje,fenanje in umivanje 30€. Roncolino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti