Frizer

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

12. okt 2006 8:22

Vemves, tvoja zgodba me je spomnila na en vic. Vpraša žena moža, ko pride (žena namreč) od frizerja: "Dragi, a še izgledam kot stara baba?" "Ne sedaj izgledaš kot star dedec!" Sicer pa delim mnenje s frizerjem Stevom, da kratki lasje pomladijo žensko in jo naredijo nekako bolj sveže. Seveda če si ženska predstavlja sebe s kratkimi lasmi. Če sanja o dolgih, potem bo s kratkimi zelo nesrečna. mimika

SMILE28  

član od: 26.9.2005

sporočila: 215

12. okt 2006 8:24

Jankica, hvala za tvoj trud. Nekaj teh strani sem že sama odkrila in prebrala. Mislim, da sinu ne bom dovolila narediti tega s svojimi lasmi. Lep dan, SMILE28

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

12. okt 2006 9:30

Kaj pa v Posavju? Prejšnjič (t.j. lani novembra) sem bila pri Janezu v Trebnjem. Solidno, vendar bi ga raje bližje. Tina

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

12. okt 2006 9:38

Dober vic,mimika,samo,še sreča,da sem ga zdaj prebrala,ne pred enim mesecem,takrat bi verjetno jokala,danes se mu pa lahko nasmejem.So fajn malo porasli,zdaj pa je lepa,kratka frizurca,samo,ono,pred mesecem,je bilo pa katastrofa. Saša

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

12. okt 2006 13:49

ha ha ha ha ha ha ha sem se od srca nasmejala vsem Vam drage moje rojakinje, posebej pa vemves in mimiki (za vic).. torej z frizerji je res vcasih vrag.ko pomislis kako malo casa traja izobrazevanje za frizerke so se kar, se spominjam da sem vedno razocarana tavala tudi jaz od frizerja do frizerja. za bozjo voljo nikdar in nihce ni mogel zadeti pravega oddtenka barv za moje lasje....... jaz sem si zelela imeti pepelnatoblond lasje iz salona sem ponavadi prisla ali bela ali rumena samo ne tisto kar sem sama hotela.no potem sem si sama (koncno) dobila pravo kombinacijo barv, tako da se tudi sama barvam in spice sama porezem.frizerjev ne maram kaj prevec..... lepo pozdav vsem..... laurapazzini

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

12. okt 2006 18:39

sem barala malo vaše komentarje, pa vidim, da nekatere plačate celo premoženje za frizuro. Jaz sem mami za rojstni dan vplačala striženje, pramene, barvanje in fen frizuro, pa me je vse skupaj stalo sedem tisočakov. Sama grem na striženje konic brez pranja, to pomeni, da mi praktično naredi novo frizuro, kar se spomnim (ne samo postriže konice), potem pa še posuši in kakšen dodatek, pa plačam dva tisoč. Je pa res, da je mama prej hodila k drugi frizerki in je za fen frizuro barvanje, pramene in striženje plačala trinajst tisočakov. Ko je rekla, da se pramenov ne vidi, so ji rekli, da na soncu se ji bodo (?!). Kot sem potem izvedela od znank, tam nobena ne plača toliko za isti paket, ampak ta frizerka zgleda oceni koliko maš pod palcem in potem zaračuna. matilda

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

13. okt 2006 10:00

Matilda, takoj povej, kateri je ta frizer. Lp Dolores

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. okt 2006 11:57

Jaz se po novem spet strižem v domačem kraju, zadnjič sem dala dobre 4 tisočake. Ostrigal sem se konec junija, pa je moja kratka pričeska še zdaj kratka. Po dolgem času sem spet zadovoljna s tem, kar je prišlo ven. Koliko bodo prameni, pa sporočim naslednjič. Loni Makaroni

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

13. okt 2006 13:59

Ko je bilo ravno govora o izobraževanju frizerjev.. V našem mestu je bila šola za frizerje. Ker rada pomagam in imam kar fino problematične skodrane lase, sin pa tudi sva šla za modela k njim. Ampak, katastrofa. Videlo se je, da je šla iz veselja v to šolo le desetina dijakinj oz. dijakov. Glede na to, da so frizirali 3. letniki, ki bi že morali obvladati striženje, nekateri še škarij niso znali držati, ali pa niso imeli volje.. No, krivda je bila malo tudi pri učiteljih praktičnega pouka.. Tina

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

13. okt 2006 14:06

Jaz grem danes!!! Oz. ona pride do mene. Stirženje in barvanje in fen je nekje 4-5 tisoč sit. Danes preverim, če se je kaj podražila, hi, hi... Mož da za striženje in barvanje, ( prameni ) okrog dva tisoč. Čopki za tamalo so zastonj, itak pa hčerkica skos čaka Tina, Tina, pa lupčkata se, pa... Meni se to ne zdi dosti, navajeni smo eden drugega, vemo, kaj hočemo in kaj imamo radi... Zaenkrat bp. P.s. danes jaz menjam barvo las!!! Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 13. okt 2006 14:08:25

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti