Frizer

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

22. sep 2006 7:04

Frizerski salon v Tržiču - Špela (v Bistrici zraven ABC trgovine) 031-318 215 (se je treba po telefonu najavit), ali pa "Kleopatra" v Kovorju (se je treba tudi najavit, pa sedajle nimam pri sebi številke). Frizerka Gita v Kovorju vsekakor zna delat moderne pričeske. Dela sicer bolj počasi, ampak super. Špela je pa tudi zelo ok, poznam precej njenih strank, sama pa hodim (premalokrat) v Kovor verjetno že vsaj 15 let, pa še nisem bila razočarana. Nena

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

22. sep 2006 8:09

Vegetarianka, slišala sem, da so dobri v frizerskem salonu v Mercator centru (sama še nisem bila pri njih, ker imam svojo frizerko, h kateri hodim že nekaj časa), tako glede kvalitete, kot glede cene. Pa tudi salon Darja na Hudinji je v redu kar se kvalitete tiče, cene pa so bile svoj čas tudi "normalne". Kar se Kristjana tiče, pa sploh ne vem kaj ljudje toliko hvalijo, njegove frizure mi nekako ne potegnejo (naj povem, da sem še mlada in mi moderno ni tuje), da o cenah sploh ne govorim, saj ko greš k njemu ter si daš kompletno urediti frizuro, zapraviš celo malo premoženje. Pri njemu za isto stvar zapraviš tudi do trikrat več, ko pri frizerki malo izven Celja, ki ima prav tako salon. Če sem z mojim komentarjem koga ujezila, se v naprej opravičujem. LP katjushka

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

22. sep 2006 9:57

Hvala za odgovore. Kako izberem pravi dan?! Pogledam na lunin koledar http://www.lunin.net/koledar/ spodaj je možnost: izberi pravi dan za... in potem skombiniram. Danes po 14 uri, pa jutri je super dan za striženje. mimika

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

22. sep 2006 10:47

[citat=--jessy6--]Ljubljančanke, ki ste svetovale Miča ali pa Malija...koliko pa pride npr. barvanje, striženje in fen frizura? Približno? jessy6[/cita Pri Maliju cca 13.000 SIT. Ni malo, je pa vredno. Julija

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

22. sep 2006 10:59

Pri Miču pa stane barvanje (kratkih las) in striženje konic 18.000 SIT. Groza!!! Resno razmišljam o menjavi frizerja, čeprav sem jim zvesta že zelo dolgo. Danca

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

22. sep 2006 11:55

Madona, imate drage frizerje! Jaz pa dam 10.000 SIT pa mislim, da dam premoženje! (Barvanje, striženje konic, fen frizura). Je pa res, da pri nas v "provinci" :) Atina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. sep 2006 12:45

Ampak tudi provinca se razlikuje od province, pri nas v Idriji skorajda ne zaostajajo za ljubljanskimi cenami. Odvisno, kam greš. Imamo drage (ne nujno tudi boljše) in manj drage frizerje. Loni Makaroni

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

22. sep 2006 12:47

Jaz pa grem danes ob 15 uri k frizerju.Barvanje,umivanje striženje,fen frizura me bo stalo 7000.Danca ti daš 18000 za nego kratkih las,koliko bi računali šele meni,ki imam lase dolge do ramen.Včeraj je bil pri frizerju sin ,ki ima sedaj polovico las rdečih ,pol pa črno-smešno vendar mu paše in je plačal 4500. kuharca37

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

22. sep 2006 12:48

Jaz sem strižem v MičStylingu na Kongresnem, in sicer pri Tomažu. Sem ful zadovoljna in ne grem vstran :) Je pa samo striženje dolgih las 8.000 SIT, ampak je vredno. Če samo pomislim, kako sem se prej sekirala za lase, ko sem prišla od drugih frizerjev....tu je pa super, niti enkrat še nisem odšla razočarana! Priporočam! LP Zala

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

22. sep 2006 13:50

Ko se navadiš na frizerja (in on nate), je navadno v redu, zato pa se držiš preskušene variante (vsaj pri meni je tako). Če pa je primerna kakovost najbolj izražena v astronomnski ceni, se že vprašaš, če je vredno. Razen, če ti gre za prestiž in razlagaš okoli, kje se strižeš, kam hodiš na masažo, kje kupuješ torbice ... No, meni ne gre za to in zato se mi zdi cena frizerskih uslug v Mič stylingu močno pretirana. Stalne stranke seveda nimajo nobenih ugodnosti, žal. Samo zaradi navajenosti (lenobe) se jih še držim, pa ne več dolgo. Danca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti