Gonja proti kadilcem

tema je zaklenjena

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. jun 2006 18:34

Prd 32 leti sem spoznala fanta ( sedajšnjega moža ). Bil je že takrat kadilec, meni ni prav nič smrdel po cigaretih. Veri, žal ampak ne dam ti prav, če imaš nekoga resnično rad te nič ne moti. Meni je celo dišal. Morda pa so takrat prodali dišeče cigarete Se pa popolnoma strinjam, da se tudi pri nas sprejme zakon o prepovedi kajenja v lokalih. lp

lonygirl  

član od: 13.12.2002

sporočila: 167

12. jun 2006 18:52

Verjetno je odvisno koliko kajenje (bodočega) partnerja moti. Jaz nisem nikoli rekla, da ne bom imela fanta kadilca, sem pa vesela, da ga nimam. Fant pa je grozno proti cigaretom in mi je zaupal, da če bi na zabavi (na kateri sva se spoznala) kadila, ne ve če bi ga tako očarala. Dobro, da nisem kadilka. Lp, polona

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

12. jun 2006 22:08

Ja, lonygirl, isto sem jaz rekla svojemu možu. Če bi ga takrat videla s cigareto, ne bi danes imela dveh otročičkov... Atina

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

12. jun 2006 23:54

ha, jaz sem pa svojemu rekla samo, da ko se poljubiva je kot da bi pepelnik lizala in od takrat je minilo 5,5 let in cigarete ni več prižgal. Nisem pa drugače nič težila. Bravo jaz!!! Lep pozdrav tamara

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

13. jun 2006 8:16

A ni poanta v tem, da imaš nekoga rad takega kot je? Jaz že vem, da se nebi za nobenega spreminjala, ne zaradi fanta, prijateljic, staršev,... In jaz nočem, da se kdo spreminja zaradi mene. Če sem nekomu všeč taka kot sem je OK, drugače pa ....... alexis

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

13. jun 2006 8:35

prvič dajem tega znakca, prepričana sem da si zasluži. lp Anamarija

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. jun 2006 8:39

anamarija in alexis, gre za to, da kadilca na tak način sploh ne morem vzljubit, lahko ga imam rada - kot prijatelja, seveda, če spoštuje to, da jaz ne maram cigaretnega dima in v zaprtem prostoru ob meni ne kadi, razen če smo itak v totalno zakajenem prostoru. Za fanta pa - niti pod razno! Če vidim nekoga s čikom v ustih, je v tem pogledu zame odpisan, kot če bi videla, da je udaril psa ali iz čistega mira ubil mravljo ali dela karkoli takega, kar je pač za mojega fanta nespremenljivo! Mam pač visoke standarde:) Doker si jih lahko privoščim Sicer sem pa 100% prepričana, da je za ljubezen (tisto navadno, med moškim in žensko) potrebna tudi spolna privlačnost in te ni, če ti nekdo smrdi! Meni so vsi ampak res vsi kadilci smrdeli! Res se nisem nikoli z nobenim poljubljala, ampak kako se boš poljubljal, če še na 20 cm bližine ne zdržiš! Pa zakaj bi se matrala? Če je toliko luštnih nekadilcev, en sploh krasen:) Bivši fant je začel kadit kako leto po tem, ko sva nehala in od takrat mi smrdi in mi ni več čisto nič privlačen, čeprav mi je bil prej čisto všeč (sicer ne bi hodila z njim:). Ne gre za to, da bi mi šlo na živce dejstvo, da kadi, ampak sam VONJ - ne mi rečt, da ne bi zavohala, prav ta bivši si je 100x umil zobe, če je vedel, da pridem na obisk, sploh ko ni hotel, da bi vedela, da kadi, pa sem ga zavohala na 1 meter! In najprej sploh nikoli ni kadil v stanovanju... Pa sem vseeno takoj ampak res takoj zavohala! pač mam boljše razvit vonj - dobro za kuhanje in za ljubezen, slabo za kadilce, hehe Sicer sem pa že par kadilcev spreobrnila, ne da bi jim kaj težila (razen tistim, ki so me sami prosili), navadno je bilo dovolj, da sem povedala to, kar sem tu, da mi pač dim smrdi ko kuga in je totalno neseksi:) In to se mi res ne zdi nič slabega, če je kdo zaradi mene nehal kadit, če ne bi hoteli, ne bi nehali, pa na koncu so mi bili vsi hvaležni:) Veri

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

13. jun 2006 9:03

Točno tako je kot je napisala Veri. Kadilca zavoham, pa če bi se en teden namakal v kolofoniji. Fuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjj! lp Vesna

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. jun 2006 9:17

veri, še ena taka kot sem jaz, samo zagledala sem cigareto, pa sem že bruhala. Kombinacija vonja cigaret in alkohola je pa zame ubijalec ljubezni številka ena. Prvi tip, ki me je skušal poljubiti, je tako ogabno smrdel po pivu in cigaretah, da me je potem za nadaljnji dve leti vse minilo. Loni Makaroni

izid  

član od: 31.8.2004

sporočila: 261

13. jun 2006 9:27

Nisem prečitala vseh mnenj. Sem kadila 32 let. Sedaj pa sem že cel teden brez cigarete. Vsi zakoni in vse prepovedi mi niso prišli do živega. Odločiti sem se morala sama in dokler ni zraslo na mojem zeljniku (beri v pameti) ni pomagalo popolnima nič. Mislim, da bi morali biti kadilci in nekadilci bolj uvidevni drug do drugega. Držite pesti zame, da vstrajam brez cigarete.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti