Kako poslati sliko na kulinariko?

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

23. jun 2006 16:13

No jaz pa se ne strinjam z Bojanom in Jernejem... Meni (pa verjetno še komu) je prev v veselje pogledati slikce jedi, ki so jih priravili različni kuharji. Saj si vsak izgled jedi lahko predstavlja malo po svoje, predvsem vsak jed dekorira in postreže drugače... Še posebej me to zanima za jedi, ki sem jih tudi sama prirpavila... ker me zanima kako je priprava uspela drugim. MissLady Sporočilo je spremenil(a) MissLady dne 23. jun 2006 16:15:51

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. jun 2006 16:25

Ja jessy samo tale slika tvoja pa ni z mobilcem narejena Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

23. jun 2006 17:27

Tudi meni se zdi, da je fajn, če je pri receptih več slik. Poglejte primer: http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=3603 Vsaka slikica tu je drugačna. kdo bi si mislil, da gre za isti recept? Atina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. jun 2006 17:43

Ja, ampak verjetno se strinjate, da mora biti ena meja. 100 slik pač ne more biti ob receptu. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

24. jun 2006 7:24

Sem zagovornik slikic pri receptu in prav nič me ne moti, če ni samo ena. G. Jernej, se ti ne zdi da s svojo stotico malo pretiravaš? Veronika

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

24. jun 2006 7:49

Tista Jernejeva stotica je bila prispodoba za pretiravanje s slikami- na lep način je želel povedati, da slik ne sme biti preveč. In to je res- določeni recepti imajo po 10 slik, določeni pa nobene. Treba bi bilo delati na tem, da dobijo tudi drugi recepti slike, ne pa da se pri določenih kopičijo v nedogled. Mislim pa, da bi se morali držati tega, da pošlješ sliko, če ti stvar res uspe po receptu oz. vsaj približno in da se z receptom tudi sklada. Ne pa tako kot delajo nekateri- izgled jedi na sliki je včasih popolno nasprotje tega, kar naj bi v resnici bilo. Drugače pa tudi sama prej posežem po receptih s slikami. Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti