Zakaj smo zenske cence

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

11. jun 2006 10:55

Ehh, to da so ženske čenče, moški pa normalni sogovorniki... Kaj pa vem, časi se spreminjajo... Sem bila že velikokrat na kavi z moškimi kolegi in se mi je večkrat zgodilo, da sem komajda povedala dva stavka skupaj. Govorim o mlajši generaciji (od 20-25), ki ima večinoma malo pomešane pojme v glavi. Zame namreč ni normalno, da se mladi fantje pridno mažejo s kremicami, urejajo obrvi, odstranjujejo dlake po telesu... In vse to, ker hočejo bit privlačni ženskam... Kdo bi to razumel! Lp, Tina

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

11. jun 2006 15:18

Mimika, Lunika, se strinjam z vama! Sama zase pravim, da sem čenča, pa ne zato, ker bi šimfala - to se mi zdi stran metanje časa in energije - ampak zato, ker preprosto rada veliko govorim in sem otročja....Skratka, afne guncam. Včasih se pa kaj skuha kar samo od sebe, saj je dovolj že, če pokimaš v nepravem trenutku... Za to pa je odgovoren sogovornik, mar ne? Pozdrav vsem klepetcem in klepetuljam, pa tudi vsem, ki to niste Vrana

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

11. jun 2006 15:35

No ja,d a moški niso čenče. tega pa ne kupim. Jih nekaj poznam, ki so hujši kot vsaka baba, pa tudui veliko žensk poznam, ki so daleč od tega, da bibile čenče. Odvisno je od človeka, ne pa od spola, bi rekla. M;amamia mamamia

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

11. jun 2006 16:29

a si lahko predstavljate, da en povprečen moški napiše na kakšen forum - le zakaj smo moški v...xyz....toliko slabši od žensk, zakaj so one tako super, mi pa ne? -tudi če bi bil bedast, nesposoben, v osebnostni krizi......nobeden ne bo šel pisat take oslarije o svojem spolu "na počez". Sovražim takale posploševanja, ampak če dobro pomislim - ali bi lahko iz povedanega sklepali, da so morda vseeno pametnejši? Lisa

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

11. jun 2006 18:29

Tu se ne govori o tem kdo je pameten in kdo ni! Pa tudi ne vem zakaj bi bila oslarija ta tema, ki jo je Vesna odprla. Očitno jo je že ena ženska nekaj razjezila, da si je morala dati duška. Sama imam take izkušnje, da so ženske še vedno bolj komplicirale kot moški. Kaj vem. Ne morem pomagat, da se ne bi strinjala z Vesno. Imam pač malo slabše izkušnje z ženskami. Ostale, ki jih nimate, blagor vam. Pa skoraj ne morem verjet, da nobena ne bi šla kdaj na kavo pa pokomentirala trenutnih aktualnih zadev s kako kolegico. Pa ne mislim tega slabonamerno. Vsak naj malo pri sebi razmisli koliko čenč trosi okrog pa se naj v prihodnje kdaj pa kdaj zadrži. Obstajajo super ženske, ki ne bodo ničesar govorile naprej, ne bodo opravljale, bodo super kolegice. Obstajajo moški, ki bi jim vrat zavil, ker so gobezdači, opravljivci in kaj vem kaj še. Vsak naj pred svojim pragom pomete pa naj poskrbi, da ne bo delal preveč napak. Ženske in moški. Zdaj pa se naj še kakšen moški javi! vanya

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

11. jun 2006 20:37

Nisem čenča, preveč pa od sebe povem, pa vedno znova si rečem da ne bom nobenemu nič več povedala Teka

vesn@  

član od: 27.3.2006

sporočila: 59

11. jun 2006 22:37

injam s tabo in si me pogruntala zenska me je razjezila ker je samo besedo obrnila in mi pokvarila cel dopust upam da ne bom katere uzalila sakj sem tudi jaz zenska in nobene ne podcenjujem in nisem ppametna pac glasno razmisljam teka nic zato saj smo babe lisa tebi pa se opravicujem ce sem te ouzalila vesna kovačič

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

12. jun 2006 0:34

Vedno sem mislila da moški delijo svet na ženskega in na moškega, pa vidim da to delajo tudi ženske. Sicer se strinam Liso, tebe Vesna pa po svoje tudi razumem, da si dala temo na forum, če si pač imela slabo izkušnjo. Nekateri ljudje radi obračajo besede - se pa najdejo taki pri obeh spolih... Čimmanj takih slabih izkušenj ti želim! LP ivonja

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

12. jun 2006 13:10

No bom pa še jaz piskrček pristavila. Imam sodelavko, ki vedno vse ve o vseh, vedno govori, govori, ponavadi samo opravljanje, opravlja tudi nas- zahrbtno seveda- vse to že dolgo vem in se sploh ne obremenjujem več, ker ji nič in nihče ne more več pomagat. Mislim da je to bolezen, saj se v vsakogar vtakne, skače v besedo, nikoli pa ne vidi sebe in svojih napak.... Bolano.... biba

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

17. jun 2006 16:42

Jaz pa imam soseda, ki o vsakomer vse ve, sam pa že 15 let ni stopil iz domačega dvorišča. Pol pa opravlja, kaj in zakaj kdo počna in kaj kdo reče. Mi je pa velika uganka, kako on potem določene stvari sploh zve. Pa smo ga z drugo sosedo malo pazile in ugotovile, da je dosti vsega zvedel po telefonu od svoje sestre, dosti pa od drugega soseda. Ta je podoben, samo ni tako glasen.Ta pa tudi na banki še nikoli v življenju ni bil in mu vse rikta hčerka. Me ženske pa smo znane predvsem zaradi tega, ker nas velika večina zelo rada govori in se pogovarja, to pa ne pomeni, da raznašamo čenče, ampak recepte, izkušnje in podobne zadeve. Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti