Dekliščina

kaja27  

član od: 1.6.2006

sporočila: 26

tema odprta - 8. jun 2006 21:32 | ogledi: 2.631 | odgovori: 3

Lep pozdravček. Nam se zadnje čase ves čas nekaj dogaja. Po Abrahamu nas čaka dekliščina. Pa me zanima. če ima kdo kako dobro pesmico, ki bi jo mogla zapet bodoča nevesta. Al pa prebrat?

Hvala za pomoč, Justi

kaja27

anagerzina  

član od: 29.11.2002

sporočila: 280

9. jun 2006 9:31

Glede branja: sama sem mogla na svoji dekličini prebrat navodila za uporabo za "eatible panties", ki sem jih dobila za darilo. Režale smo se na veliko. Drugače pa sem morala še opraviti preiskus z začimbami, odgovarjat na zakonski test,... LP! Ana

pppp  

član od: 1.12.2005

sporočila: 231

9. jun 2006 16:30

mislim, da je zakonski test dobila skoraj vsaka, ki je pripravila dekliščino za izpolnjevat... kot prijateljica ga boš najboljše sestavila kar sama, ker verjetno poznaš oba zadosti dobro, da ne bodo nesramna tudi malo bolj intimna vprašanja... pppp

kaja27  

član od: 1.6.2006

sporočila: 26

9. jun 2006 21:01

Sej kih tukaj je problem, ker jih ne poznam tako dobro. Bili sva sošolki v sredni šoli to je pa že kar nekja časa nazaj, od takrat se pa kaj veliko nosmo vidle. Ma bo že kaj, vseeno hvala za nasvete, Justi kaja27

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecsijasaja
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti