Veronica mars

hana  

član od: 31.8.2001

sporočila: 88

17. jun 2006 23:33

Pogledala vse od Veronice Mars (tudi 2.sezono) in je zakon. 3.sezono naj bi začeli snemati septembra. Lost mi je totalno beden. Preveč se vleče. Prvo sezono sem pogledala, pri drugi pa se mi je trenutno ustavilo pri 5. delu. Sem si pa iz neta potegnila Prison Break in moram rečt, da je zelo dobra nadaljevanka. Te kr ornk pritegne in bi bilo fajn, če bi jo naši odkupili. Drugače pa zmeraj gledam CSI: Las Vegas, ki ja spet zakon, CSI:Miami gledam zato, da se nasmejim njihovim banalnim foram in H-ju. Med drugim sem gledala Monka. Če pa je kakšna angleška nadaljevanka jo pa nujno gledam, ker oni zlo težko naredijo zaniš nadaljevanko. Aja, pa redno gledam E.R. Lp, Andreja

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

18. jun 2006 11:49

Men je bil tud full fajni lost pa sem komaj čakala kaj bo pri drugi sezoni, ko sem jo pa pogledala me je pa malo razočaral. Samo preganjajo se sem pa tja. Drugače pa tudi jaz redno gledam CSi, čeprav sedaj malo manj redno, ker imam izpite. A je katera gledala prejšnji teden? Mi je bil zlo fajn del pa še nadaljuje se. vanya

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti