Cikorija in portulak

ursiii  

član od: 19.1.2011

sporočila: 543

8. dec 2011 13:52

zmjri kadar sm jo jedla(cikorjo), se pravi narejeno kot špinača al blitva na česniku z malo mleka... je bla grnka, in očitno bo zmjri grnka. alora, a se da tw grenkobo med pripravo kako ublažit, al je nebomo niti več kupovali :D hvala za odgovor.



ursiii

Sporočilo je spremenil(a) ursiii dne 08.dec 2011 13:53

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

8. dec 2011 13:58

O ČEM TI TO??? !!!!  

 

Pozdravček!

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

8. dec 2011 14:01

Jah, lahko jo blažiš, če ji boš umešala kak krompirček, pa dušila na maslu!

Cikorija je užitna, oziroma nič grenka, le na solati. Pred kratkim sem poslala recept. Obvezno mora biti iz hladilnika! Meni je prava poslastica.

lp!

 

 

Živi s srcem, ne z glavo.

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

8. dec 2011 14:40

No, ursiii, a te lahko prosimo, da malo pogledaš naokoli po naših forumih, kakšen nivo jezika uporabljamo? To je pri nas standard, kar boš opazila. In, prosimo te, da se ga držiš. Resno.

ursiii  

član od: 19.1.2011

sporočila: 543

8. dec 2011 20:42

Oh no vidite, jaz tega standarda nekako nism zasledila, namreč ne prebiram velikokrat forumov. Resno. Če bom kdaj potrebovala nasvet, bom pa vedela kako vprašat, zdaj ko ste me tako prijazno opozorili.

anamarija1, hvala za odgovor, hehe, mogoče bom poskusila po vašem receptu ja, zveni zanimivo, samo dušene pa ne bom več pripravljala, raje ostanem kar pri blitvi in špinači. Čeprav je cikorja bolj zdrava.

lp

ursiii

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti