Fructalova embalaža

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

tema odprta - 30. maj 2006 8:10 | ogledi: 2.751 | odgovori: 16

Pozdravljeni,

sem zadnjič v trgovini zgrožena opazila, da bo oz. je že delno, Fructal zamenjal izgled embalaže. Čista odurna katastrofa! Fenomenalen sok, zelo cenjen tudi v tujini, bodo prodajali v tetrapakih bele barve, z nekimi svetlo modrimi kapljicami,... Blajk!!! Ko sem jo gledala sem dobila občutek, kot, da gledam močerada, ki je ravno zato tako šekast, da te opozori, da se ga ne dotikaj. Vem, da so okusi različni ampak ta izgled mi deluje več kot amaterski.

Ste jo opazili?

lp, vanja

vanjatajnsek

TanjaR  

član od: 7.7.2004

sporočila: 63

30. maj 2006 8:19

Moja reakcija je bila prav taka!!! TanjaR

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

30. maj 2006 8:25

Zanimivo, tudi moja reakcija je bila taka, kot da je to neki ceneni sok, ne pa pravo nasprotje temu, nekaj kvalitetnega in dobrega, in prav škoda, ker sokovi v teh embalažah (in tudi drugih) so prav super, no sej sama jih bom še vedno kupovala, ampak upam da res to ne bo odvračalo kupcev. anka

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

30. maj 2006 8:47

Hruškov sok iz te nove embalaže je drugačen kot sok v embalaži, ki jo poznamo. Vsebuje precej več sladkorja in vode in manj hruškove kaše in je- po domače povedano - ZANIČ! Pa sicer že od otroka naprej prisegam na fruktal!

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

30. maj 2006 8:48

Saj se bomo navadili. Zaradi podobne stvari so se pred časom pritoževali pivopivci, ko sta oba največja proizvajalca piva pri nas zamenjala obliko steklenice. Zdaj se pa komaj še spominjamo, kako je izgledala stara steklenica za pivo. Miroslav Vulović

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

30. maj 2006 9:40

Punce in fantje! Nova Fructalova embalaža najboljših sokov je zelo, zelo lepa. Novi sokovi so pakirani v t.i. prizme modre barve in se ne more primerjati s staro obliko in starim "dizajnom". Embalaža oziroma sokovi, o katerih govorite vi, pa so slabše kvalitete, z manj vsebnosti sadnega deleža in posledično so tudi veliko cenejši (najbrž tudi zaradi cenejše embalaže). Lep pozdrav, Ana Ana Češnovar

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

30. maj 2006 12:08

Da, Veverica, ta novi sokovi imajo zame okus, kot da so iz sladkane vode s katero so oprali sode s ta dobrim sokom. Videz embalaže mene osebno niti ne moti, mi je bilo pa takoj jasno, da gre za cenejšo "linijo". sissi

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

30. maj 2006 12:20

Jaz sem bila zdajle na kavi in sem v lokalu videla novo embalažo. Meni ni tako zelo grozna... Sokov mi ne pijemo, mogoče izjemoma, tako da me embalaža niti ne zanima toliko. Cenejših sokov tako ali tako ne kupujem...

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

30. maj 2006 12:58

Kot je že veverica rekla, je Fructal začel diferencirati sokove, in sicer boljše v modro prizmasto embalažo, in tiste z manjšim deležem sadja in zatorej cenejše v beli barvi. Žal pa se meni zdi, da je padla kvaliteta tudi nekaterim sokom iz modre embalaže (vsaj empirični preizkus starega in novega ribezovega soka pravi tako). strelka

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

30. maj 2006 13:56

Hvala strelka za informacijo, sem že mislila, da se mi je okus pokvaril. Sicer zelo malo pijemo kupljene sokove, eden boljših je zame črni ribez. In glej ga zlomka, zdel se mi je drugačen, bolj kisel. LP

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

30. maj 2006 14:49

Meni pa se zdi bolj sladek oz. da s sladkorjem nadomeščajo aromo sadja. Z mojim sva odprla enega v stari embalaži in enega novega in meni sta kot noč in dan, stari že diši bolj intenzivno. Moj sicer pravi, da mu razlika ni tolikšna, mene pa ne bi mogli potegniti za nos, čeprav zdaj vseeno hodim z dolgim nosom naokrog :) strelka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti