Fructalova embalaža

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

30. maj 2006 15:19

Meni je prejšnja embalaža delovala nekoliko bolj resno, zavzeto.... v stilu .. od nas lahko pričakujete mnogo....ta sedajšnja mi deluje precej ceneno Lp, veverica

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

30. maj 2006 15:25

ja, strelka, žal se tudi jaz strinjam s tabo, novi sok se mi je zdel bolj voden, ni tako dišal in ni bil tako gost:( So pa tisti v malih modrih stekleničkah še vedno isti:) gosti sok je moja najljubša pijača, čeprav ga ne kupujem velikokrat, ker bi potem samo to pila:) da se ne razvadim, vsake toliko, za razvajat, jih imava oba rada in vsekakor samo Fructal! Veri

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

30. maj 2006 18:08

Strelka, Veri, mogoče je pa samo zadnjih par serij takih oz. sta vedve slučajno naleteli nanje in so/bodo drugi spet ok... Meni se je namreč zgodilo, da , ko sem delala v strežbi, so mi 3 gosti naročili jagodni sok (imeli smo fructalove v modrih stekleničkah po 2dl) in ko sem jih vsakega iz svoje stekleničke stočila v kozarce, sem opazila, da je bil vsak drugačno rdeč (eden bolj rjavkast, drugi "normalno" rdeč, tretji pa je skoraj vlekel na fluorescentno rdeče). Zgleda da je odvisno od serije. Meni so fructalovi sokovi najboljši in še sanja se mi ne, da bi kupila kaj drugega(kadar pač kupim sok-poredko). Najraje imam ananasovega in jagodnega, pa tudi grozdje-aronija je njam njam! Lp vsem, teya84

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

30. maj 2006 18:38

To ni grafični napredek temveč nazadek, hehe. Embalaža ima retro pridih - ampak negativen. Meni ni všeč. Mogoče so s to grafilo res hoteli pokazat da je ta sok cenejši, kaj pa vem. Ker sem vizualistka stvari vedno kupujem po lestvici všečnosti (oblika embalaže + okus), tako da tega soka zagotovo ne bom kupila. Tiste modre "premium" al kaj že so, so mi pa zelo dopadljive!! Pač, "sto ljudi, sto čudi." ivonja

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

30. maj 2006 21:50

Res je grozna ta nova embalaža, kakršenkoli namen že ima. Ne gre samo za estetski vtis; v službi imamo pri aparatu za kavo vedno mleko in jabolčni "sok"; zdaj se mi je že dvakrat zgodilo, da sem si v kavo nalila jabolčnik... JasnaV

renatana  

član od: 19.4.2003

sporočila: 250

30. maj 2006 22:40

hi, hi, Jasna, to je morala biti pa zanimiva kava. Mi kupujemo sedaj tega breskovega, ko je v akciji na pika kartico, ga sicer zalivamo z vodo, ampak toliko da otrokoma pika poči, da jih ne silim vseskozi s samo vodo. Sem pa poskusila tudi hruškovega, ta je pa resno obupen, kaj tako ogabno sladkega pa še ne. Embalaža v temnomodri barvi je meni tud všeč, tale je res bolj tako tako. Ampak če ga primerjam z dooooolgoooočasno mercatorjevo embalažo, je tole še kar v redu.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti