Starejša hiša

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

25. maj 2006 11:03

[citat=--rozanec--]Reca, kot bi govorila o naši hiši Ampak žal ni naprodaj, se bom pa pozanimala, če je katera. Imaš zelo staro hišo, tudi mi imamo staro hišo. LP K

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

25. maj 2006 11:30

Upam da jo bova tudi midva imela. lp Vesna

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

25. maj 2006 11:36

Žal nisem iz tistega konca, da bi ti lahko pomagala. Je "fajn" obnavljat staro hišo. Probaj si nagledati hiše v katerih nišče ne živi, potem pa poišči lastnika,... LP K

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

25. maj 2006 11:51

KARMINA je napisal/a:
rozanec je napisal/a:
Reca, kot bi govorila o naši hiši Ampak žal ni naprodaj, se bom pa pozanimala, če je katera. Imaš zelo staro hišo, tudi mi imamo staro hišo. LP K
O ja, zelo zelo. Če bova midva z mojim zidala doma, jo bova sigurno podrla do tal. Zraven imamo nov prizidek, tako, da se za ta čas ne bo potrebno seliti. Vsaj to. Lep dan vam želim

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

25. maj 2006 11:52

Evo, kako mi je pa tole zgoraj uspelo, mi pa ne bo nikoli jasno. Sorčy Lep dan vam želim

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

25. maj 2006 11:56

Reca, septembra sva kupila hišo iz leta 1940. Super grajena z 90 cm globokimi betoniranimi temelji in betonskim vencem. 35 km ven iz LJ. Iskala sva sicer parcelo S od Kranja, potem pa našla tole hiško s super vrtom. Lahko ti povem, da je smer Gorenjska zelo razprodana. Težko je kaj dobit. MIdva sva se zelo trudila in uspelo nama je s pomočjo glasa ljudstva. V oglasih je samo tisto, kar je precenjeno. Take so najine izkušnje. Sedaj je pa na jedilniku obnova. Ampak tudi to je dobro. Vsaj veš, da delaš zase. Kar se pa tiče prevoza v službo, je pa druga pesem. 4 leta sem živela na Prulah v LJ in do službe sem imela 7 minut peš vzdolž Ljubljanice. Sedaj pa se postavim v kolonco 1 km pred galerijo v Šentvidu. S tem, da sem zgodnja, ker moram biti, če hočem parkirat. Ja, center Ljubljane. Imam pa zato čudovit pogled skozi panoramsko okno pisarne: na Neptunov vodnjak in v ozadju čudovita Plečnikova stavba NUK-a. Ja, vse ima svoje dobre in slabe plati. mimika

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

25. maj 2006 12:32

Ne bom se več trudila s citati, ker mi ne rata. Rozanec, zakaj pa ne obnoviš stare hiše? LP K

taja  

član od: 16.4.2002

sporočila: 83

25. maj 2006 12:37

Reca, jaz že dve leti "lovim" starejšo hišico v okolici LJ, do nekej 20 km izzven,proti v okolici grosuplja ali do Vrhnike....moje izkušnje niso ravno prijetne..če je kaj ugodnega, moraš biti prvi in imeti denar dobesedno v žepu.....če si odvisen od kakšnega kredita, te pa ne čakajo radi- vsaj tisti, ki prodajajo v lastni režiji. želim ti/vama veliko sreče Taja

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

25. maj 2006 12:42

taja je napisal/a:
Reca, jaz že dve leti "lovim" starejšo hišico v okolici LJ, do nekej 20 km izzven,proti v okolici grosuplja ali do Vrhnike....moje izkušnje niso ravno prijetne..če je kaj ugodnega, moraš biti prvi in imeti denar dobesedno v žepu.....če si odvisen od kakšnega kredita, te pa ne čakajo radi- vsaj tisti, ki prodajajo v lastni režiji. želim ti/vama veliko sreče Taja
Joj Taja, tega pa nisem hotela slišat, ker imava midva iste želje... Mogoče bo pa tale tema kaj pomagala, pa bo "kdo koga poznal"... lp, Marija

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

25. maj 2006 12:51

KARMINA je napisal/a:
Ne bom se več trudila s citati, ker mi ne rata. Rozanec, zakaj pa ne obnoviš stare hiše? LP K
Ker je "ta stari del" več ali manj lesen, vsaj zgornji del hiše in je že res bogi. Upam, da nama bo enkrat finančno zneslo (seveda, ko doštudiram in si najdem službo, kar pa je največja težava), da se lotiva tega projekta. Saj me stara hiša nič ne moti- v časih, kakršnih živimo, sem lahko srečna, da imam streho nad glavo. Pa vseeno so moje sanje: majhna hišica ki bi jo vsak dan z veseljem čistila, ker bi bila samo moja. Mogoče enkrat, nekoč... Lep dan vam želim

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti