Mačke

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

20. maj 2006 20:50

vcibej, nimam pluska, da bi ti vse tiste dvignjene palce in rožice in poljubčke in ploskanje naklofala sem noter, ampak tudi nekaj pove. Pozdravček! Vrana

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

20. maj 2006 20:59

vcibej je napisal/a:
Mene pa ne motijo - čez stole in mize pač dam najlon in ga zjutraj odstranim. Živali so pač del našega biosistema. Lumpica
Ja, se strinjam, vcibej, ampak meni gre vseeno na živce, da, ko pogrnem mizo za kosilo, se obrnem in stopim po juho, najdem zraven krožnikov muce. Polivinil najbrž pomaga za čez noč, tele naše kosmate sosede pa rade poležijo po mizah tudi čez dan. Zaenkrat sem napol rešila ta problem takole: za vrtne mize sem kupila prte iz impregniranega materiala (ni prav povoščeno platno, nekaj podobnega). Zjutraj in vsakič, preden resno sedemo za mizo, polijem mize z vodo in malo tekočine za pomivanje posode. Malo podrgnem, potem pa vse skupaj sperem kar s cevjo za zalivanje. Mize se posušijo v nekaj minutah, mačkam gre pa očitno na živce, ker tla ostanejo malo dlje vlažna. In dvignejo noske in repke in si začasno najdejo bolj prijetne prostorčke. Mi je tudi povsem jasno, da sem za mačje obiske kriva sama. Zjutraj jih nahranim, vodo imajo ves čas na voljo, podim jih pa tudi ne. Imam rajši mačke po mizah, kot podgane v moji ožji biosferi. nola

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

21. maj 2006 14:14

Pred 14 dnevi sem kupila rastlino "spelji se" in pri nas deluje.Pes ne lula več rož.Res pa je ,da rastlina deluje le v suhem vremenu in v krogu 3 m.Drugo leto bo treba kupiti še kakšno več.Posadila sem jo v okroglo korito posebej tako ,da jo bom lahko prezimila v garaži. kuharca37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti