Brillat-savarin

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

24. maj 2006 20:12

Ko sem slabe volje si vzamem motorko, sekiro, cajtnge, šibice in kak peden navadne klobase. Morda še pir in kos kruha in jo mahnem v hosto. Tam podrem kakšno drevo, ga oklestim, iz vej zakurim ogenj in na njemu spečem tisto klobaso in zraven z užitkom spijem tist pir in se pol požvižgam na tiste, ki me razp... in ki mi omenjajo kake filozofije namesto prijaznih domačih besed. Ti Nola pa namesto da razpravljaš o filozofskh knjigah in se prepiraš zdrugimi, vzam v roke kuhačo al pa peglezn.... Tiste ki jih tu omenjaš, sem na srečanju spoznal, prav tako, kot Ognjič. Sploh si ne moreš predstavljati z kako prijaznimi ljudmi se prepucavaš o filozofskih....... Pa brez zamere. LP Matjaž PS Če mi gre kaka tema na živce se ji enostavno ognem in je več ne odprem, vendar tu je šlo pa le malo predaleč, kar se prijaznosti na SLO-Kul tiče, da bi jo kar takole mimogrede preskočil.

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

24. maj 2006 21:06

Bravo Matjaž jaz bi šla kar s tabo tite buke podirat pa na malico tudi hehehe.Veste pri vsaki zadevi mora biti nekdo ,ki komplicira in za.....!Pri nas rečemo : drek bolj ko mešaš ,bolj smrdi. Pa brez zamere .lp ursa40

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

24. maj 2006 21:58

Eni se z žlehtnobo futrajo, drugi pa z dobro hrano! ivonja

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

25. maj 2006 8:14

Matjaž, kako moraš trditi, da te filozofija ne zanima. Morda te res ne, vendar je, vsaj po gornjem pisanju sodeč, pametna življenjska filozofija del tebe. Veš, lahko si srečen, če se na tak način sprostiš in pozabiš na vse tegobe. Super. mimika

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

25. maj 2006 8:48

jaz sem tudi gozdarske sorte, ko imam vsega preko glave, vzamem psa in greva v našo gmajno ter tam kričim na vsako drevo, mimo katerega grem, na koncu se pa še izlaufam in sem kot nova... Loni Makaroni

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

25. maj 2006 8:51

Kako ste posrečeni, prav nasmejali ste me in mi polepšali dan. lp Vesna

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

25. maj 2006 9:47

He he Loni bog ve kako te ptiči in veverice čukasto gledajo ko tam kričiš na drevesa. He he jade

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

25. maj 2006 9:48

Mene Matjaž vedno vdobro voljo spravi... Si ga kar predstavljam, kako raz...... s klobaso v hosto maha...

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

25. maj 2006 10:26

Loni je napisal/a:
jaz sem tudi gozdarske sorte, ko imam vsega preko glave, vzamem psa in greva v našo gmajno ter tam kričim na vsako drevo, mimo katerega grem, na koncu se pa še izlaufam in sem kot nova... Loni Makaroni
Ojej, Loni, pri vas v gmajni pa verjetno vsa skrivenčena in shirana drevesa rastejo! LP cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti