Piknik - najem opreme in osebja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

4. okt 2009 21:22

hvala, sem že našla in sicer piknik prostor žur žar ;) za 130 evrov. ta piknik prostor pa sem že videla ja. a to je tisti z igriščem za odbojko? vredu zgleda ;) bannanna_v_slo ;)

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

4. okt 2009 22:04

Ja, to ima ograjeno igrišče za odbojko na mivki, pa en tak mini ribnik, ograjen, notri pa nekaj koz, v bolj čudnih razmerah.

Takrat, ko sem bila jaz tam na pikniku, so imeli še sredi zelenice privezanega enega kozla na kratki vrvici. Se nam je prav smilil, ko je cel dan stal sam tam.

 

lp

 

 

robida

čombi  

član od: 3.12.2009

sporočila: 1

3. dec 2009 8:52

poznam nekoga ki pride na izbrani prostor in ti pripravi jedi ki pa niso nujno čevapi in pleskavice,nam je pekel in kuhal lani in smo bili zelo zadovoljni,pa še svojo opremo je prinesel,da se pa vse dogovorit od cene do jedi - super čombi

neznan uporabnik

3. dec 2009 11:16

Saj zato se pa ni bilo treba včlaniti, da bi z dvomesečno zamudo nekaj povedal (ali reklamiral). ajda66

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

3. dec 2009 11:34

Čak mal Ajda66 si tudi ti še zelo frišna ; ne moreš vsakmu ki da kako informacijo o nečem podtikati, da izkorišča forum za reklamo. Ja kaj pa post o Hoferju , kaj pa je to kaj druzga kot reklama, tja se pa ne boš vtaknila ? Pa še veliko tega je ampak, če nekdo išče neko informacijo in mu jo drugi da potem to še ni nič zlonamernega in prepovedanega. Sploh pa ne moreš kar tako vsepovprek soditi, umiri se malo. hedonist

thugica  

član od: 26.6.2007

sporočila: 14

3. dec 2009 12:25

Zato se pa jaz izogibam foruma na dolgo in široko, ki sem videla kakšne komantarje nekateri člani pišejo. Te vse mine. thugica

linaja  

član od: 8.12.2007

sporočila: 47

6. mar 2012 13:24

Jaz pa prostor imam, rabila bi samo mize in klopi, mogoče kakšne termo posode ipd. Ali ve kdo, kje bi lahko dobila to? Piknik bo šele junija.

Lp

Linaja

linaja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

6. mar 2012 18:15

mize in klopi v gasilskem domu... upam da si jim dala kakšnih evrov, ko so prodajali koledarje ;)

www.mojalbum.com/naredilaana

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

25. apr 2016 7:10

Obujam temo. Iščemo žar mojstra, ki bi prišel domov in spekel za 50 ljudi. prostor, klopi in pribor imamo. Rabimo samo človeka. Lahko  s sestavinami ali pa jih nabavimo samo. Lokacija Gorenjska.

Vesela bom vsakega namiga.

 

lartep  

član od: 19.11.2008

sporočila: 165

25. apr 2016 8:21

Mi smo pred dvema letoma praznovali. Najeli piknik prostor, za hrano je poskrbel Kuhar na domu.

Imajo svojo žar opremo, poskrbijo čisto za vse.

Smo bili zelo zadovoljni, le prva runda pomfrija je bila premalo zapečena :)

http://www.kuhar.nadomu.si/

Klikni na Piknik.

 

lartep

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti