Darilo za diplomantko

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

9. maj 2006 21:49

Napotnico za polet z balonom.Ali petnajstminutni polet z letalom nad mestom študija. Izlet z vlakom na Dunaj v tisti muzej, ki je najbližje njenemu študiju ali zanimanju. Sicer pa- Denar je šesti čut, s katerim lahko uživaš ostalih pet. frina Sporočilo je spremenil(a) frina dne 09. maj 2006 21:49:34

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

9. maj 2006 22:45

Bravo, bravo frina! Bi bila prav rada v krogu tvojih obdarovancev! Enkrat sem sestrični za rojstni dan podarila bon za likanje perila, drugi pa za varstvo otrok.Še danes me vsa žlahta obira. nola

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

10. maj 2006 6:28

Dobro knjigo, po kateri bo mnogokrat posegla. Pa rožico zraven! Ali pa lepo denarnico z 10 EURO v njej, za popotnico na novo življenje. Migla

matejčica  

član od: 24.8.2005

sporočila: 42

10. maj 2006 7:04

Živjo! Sem tudi pred kratkim diplomirala in kolegice iz faksa so mi kupile knjigo Moč pozitivnega mišljenja za poslovneže in srebrni kemični svinčnik! Sem bila zelo vesela tega darila! Ker neke dišave, oziroma za razvajat se mi ne zdi ravno primerno! To pride v poštev, ko se praznuje rojstni dan! Vsaj tako je moje mišljenje. LP matejčica

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

10. maj 2006 7:31

Če iščeš manjše darilo, potem je to lahko tudi ne vem kako se reče za shranjevanje vizitk. V denarnici se hitro pomačkajo, če pa jih vzameš iz kakkšne fensi "vizitnice" pa to dobro izgleda. Jaz sem to dobila in mi zelo prav pride. Kupiš v papirnici ali prodajalni poslovnih daril. V LJubljanai ima Rokus kar lepe stvari. mimika

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

10. maj 2006 9:59

Mogoče tu dobiš kakšno idejo: http://www.najdi.si/search.jsp?q=darila Če boš imela čas, pobrskaj po teh spletnih straneh. Mogoče pa bo kaj primerno. Lep dan vam želim

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. maj 2006 10:15

Jaz sem dobila za darilo fotoaparat in pregrešno drago nalivno pero - vse od mame, pero je namenjeno temu, da bom lahko z njim napisala magisterij. Temo imam že zbrano, mentorja tudi,samo ni ne volje in ne časa. Ko bo, pa bo, če bo... Za diplomo sem se pa še sama povabila na 5tedensko potepanje po SZ ZDA in potem še Chicago ter Wisconsin. Skratka, ostali so mi lepi spomini. Pa tudi rožica, ki mi jo je na podelitev diplom prinesla sestra, je bila luštno darilce. Ali pa samo to, da je na podelitev prišel moj ameriški prijatelj, ki se je že pred leti zaljubil v Slovenijo in je še danes tu. Loni Makaroni

mslabetka  

član od: 29.1.2003

sporočila: 99

10. maj 2006 13:19

HAJ! pred letom dni sem ob elu izredno diplomirala. Že prej sem vedno svoji mami in sestri rekla, da si za vsak opravljen izpit zaslužim čokolado. In sem jo tudi dobivala tako 10dg. Od mami približno sproti od sestrice pa včasih za napraj in včasih za nazaj. Moj mlajši brat se je v tem času poročil in kuopoval dojenčke, torej ni nič mislil name. Ob diplomi pa mi je s s vojo družino prinesel uno ta veliko čokolado od Gorenjke 7kg, ki jo delajo ročno in samo po naročilu. Tega darila sem bila definitivno najbolj vesela, bilo je zelo gannljivo in vsi smo se slikali z njo, Jedli smo jo dva meseca , cela žlahta ion soseska. Sploh pa nisem čpkoholik. Bilo je res izredno. LP MARINKA

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

10. maj 2006 13:33

Jaz bi podarila izlet po gradovih Ludvika Bavarskega. To ni tako drago, spomin pa ostane za vedno. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti