Litoželezni kotliček

NIA  

član od: 21.10.2004

sporočila: 208

tema odprta - 6. maj 2006 9:53 | ogledi: 6.581 | odgovori: 12

prosim za pomoč,kako ga čistite, da ne zrjavi.že vnaprej hvala za pomoč

NIA

NIA  

član od: 21.10.2004

sporočila: 208

6. maj 2006 13:03

a noben ne ve,joj sem žalostna,kaj pa mamamia,ona tako vse ve,računam na njeno pomoč NIA

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

6. maj 2006 14:47

Nisem mamamia, pa vseeno, mogoče ti bo prav prišlo: jaz litoželezni kotliček po uporabi pomijem, osušim in nato na tanko namažem z oljem, da ne rjavi. Preden ga ponovno uporabim, ga itak ponovno pomijem. Te reči imam namreč spravljene pri zidanici, v omarici pod zunanjim kaminom in kljub vratom prah zaleze na kotliček, mreže, peko, litoželezne talarje, tako da je pomivanje pred uporabo že zaradi občutka kar potrebno... pa še olje je lažje sprati s kotlička kot rjo. Toliko o moji praksi, če ima kdo boljšo idejo, jo z veseljem "kupim" LP, V.

NIA  

član od: 21.10.2004

sporočila: 208

6. maj 2006 15:01

vilmas najlepša hvala,jaz sem ga pomila nisem pa namazala z oljem,takoj danes bom to naredila in res hvala,hvala. NIA

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

6. maj 2006 21:24

Seveda ima VilmaS prav, jaz pa tisto posodo za na plin /litoželezna/ operem in obvezno namažem z oljem in zavijem v kuhinjsko krpo. Enako delam tudi z litoželeznim vokom. Nia, brez skrbi, opran kotliček namaži z oljem (ali pa s koščkom slanine) in zavij v krpo. Pozdravček!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. maj 2006 18:57

Nia, tako kot je rekla Vilmas, ravnamo tudi mi. V kotličku kuhamo vse po vrsti, čistim pa vedno,ko je še topel. Najprej s papirnato brisačo odstranim vso umazanijo - koje toplo, gre lažje, potem pa kotliček umijem z mlačno vodo, vedno brez čistila, temeljito obrišem in natrem zoljem. In nam že vrsto let dobro služi... No, vmes je čisti mož, po svoje. V kotliček je vsul eno silno količino detergentaza ročno pranje posode, potem s curkom iz cevi za zalivanje vrta naredi lpeno, drgnil z gobo in na koncu temeljito splahnil z vodo iz cevi....Je kotel preživel tudi to nesrečo, toliko v tolažbo, če se ga še kdo loti s kakšnim čistilom. Priznam pa, da nisem vestnakot Dragička, mi damo na dno kotla kar časipisni papir, saj ga vedno splahnem pred ponovno uporabo...Smo nedavno delali ribji paprikaš....za otvoritev sezone na prostem...Mamamia mamamia

bela  

član od: 2.12.2005

sporočila: 91

8. maj 2006 21:36

Lep pozdrav! Jaz pa imam drugačne težave z litoželeznim kotličkom...saj ga še nisem uspela kupiti. Niti litozelezne ponve ali voka, kar si še bolj želim. Zato bi povprašala, kje ste opravile oz. opravili nakup tega posodja in kaj priporočate? Mamamia mi je že priporočila Metro, a žal nimam dostopa do njega. hvala za vse odgovore in lp! bela

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

8. maj 2006 22:07

Bela, poglej v Merkurju, Obiju in podobnih... Pozdravček!

ez  

član od: 18.5.2005

sporočila: 65

9. maj 2006 7:59

Ravno včeraj sem ogledovala litoželezne kotličke na nogicah. Zelo so lepi, vendar pa znotraj po dnu niso čisto gladki. Bojim se, da se bo hrana pri kuhi prijemala. Kakšne so vaše izkušnje? ez

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

9. maj 2006 9:39

bela je napisal/a:
Lep pozdrav! Jaz pa imam drugačne težave z litoželeznim kotličkom...saj ga še nisem uspela kupiti. Niti litozelezne ponve ali voka, kar si še bolj želim. Zato bi povprašala, kje ste opravile oz. opravili nakup tega posodja in kaj priporočate? Mamamia mi je že priporočila Metro, a žal nimam dostopa do njega. hvala za vse odgovore in lp! bela
poskusi na www.gorenc-sp.si pošiljajo tudi po povzetju. nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti