Restavracija zigante, livade

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

tema odprta - 5. maj 2006 20:49 | ogledi: 11.036 | odgovori: 8

Ker ne morem v ocenah, oceniti gostilno na Hrvaškem jo bom pa kar tukaj.

Za vse, ki jim grejo v slast tartufi in imajo debelo denarnico, vsekakor priporočam.

Trenutno ponujajo tri menije in sicer za 160 kn (3 jedi) 304 kn (4 jedi) in 405 kn(5 jedi).

Lahko naročiš seveda tudi druge jedi, ki imajo ceno odvisno od tartufa, ki ga v jedi uporabijo.

Navadni tartuf , "nevemkakoseimenuje" tartuf, ali beli tartuf. Razlika med posameznimi tartufi je tudi po 30 kn.

Restavracija je res sredi vasi ampak odlično opremljena z lepo teraso. Postrežejo te kot kralja, zelo prijazni natakarji- kar na Hrvaškem res težko doživiš.

Najbolj okusen mi je bil pogrinjek: Mladi sir s tartufi.

Zanimiv pa je bil čokoladni kolač in sladoled oboje seveda s tartufi.

Imajo odlično olivno olje.

Tukaj imate še link na katerem si lahko ogledate restavracijo:

P.S.: Ne držite se zemljevida, ki imajo na spletni strani. Midva sva se popolnoma izgubila. Zaupajte vaši avtokarti.

http://www.zigantetartufi.com/novo/index.php?id=121

Suzi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

13. jul 2006 14:52

Tale Zigante ima v Puli tudi svojo trgovino in v njej marsikaj uporabega. Mi se tam oskrbujemo s sestavinami, potem pa ustvarjamo doma...Mamamia mamamia

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

13. jul 2006 15:05

Tudi pri nas v Mercatorju se dobi nekaj njihovih izdelkov. LP K

budha  

član od: 8.11.2008

sporočila: 13

11. okt 2012 8:53

Jaz sem se pa v letu 2012  ( 6. oktobra) izredno razočarala v tej restavraciji na Livadah. Gužva, natakarji preobremenjeni, ko vstopiš te nihče ne pričaka in vpraša kaj želiš  ( v času kosila  in reklame za sejem tartufov ).

10 minut smo čakali da nas kdo povoha (mama ima 80 let in teško hodi s palico) in ker nas ni,  smo odšli. Vem da se tam ne vrnem nikoli več.

budha

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

11. okt 2012 9:24

SUZANAZ je napisal/a:

Postrežejo te kot kralja, zelo prijazni natakarji- kar na Hrvaškem res težko doživiš.

 

 

Tole me je zelo zmotilo. Na Hrvaško redno hodim tam nekje od leta 97, od restavracij, kampov, obcestnih gostiln, turističnih kmetij... Pa nimam niti ene slabe izkušnje, prav nasprotno.

Commis débarrasseur

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

11. okt 2012 9:52

Ne vem o kod ti ta trditev Suzana s katero se nikakor ne morem strinjati in se mi zdi hudo krivična. OK , orda imaš ti kakšno slabo izkušnjo vendar ne moreš zadeve posploševati in trditi, da je po celi Hrvaški zanič postrežba. To je zelo nepremišljena in grda izjava. Sam hodim redno na Hrvaško nekaj let več kot kolega Zzak pa nisem nikoli nikjer doživel ničesar slabega. Kot tudi ne drugje po bivši Jugi ali po svetu kjer koli sem se pač že klatil. Nikoli.

 

hedonist

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

11. okt 2012 15:24

Lahko bi bila opazila, da je SUZANAZ temo odprla 5. maja 2006 (in je lahko svoje mnenje od takrat že spremenila) in res ni, a bi njej zdaj odgovarjali.

Budha je pa očitno tudi zgrešila riubriko, saj ja obstaja rubrika Ocenite lokal, kamor sodijo take vrste zapisi.

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

11. okt 2012 18:22

zzak1977 je napisal/a:

SUZANAZ je napisal/a:

Postrežejo te kot kralja, zelo prijazni natakarji- kar na Hrvaškem res težko doživiš.

 

 

Tole me je zelo zmotilo. Na Hrvaško redno hodim tam nekje od leta 97, od restavracij, kampov, obcestnih gostiln, turističnih kmetij... Pa nimam niti ene slabe izkušnje, prav nasprotno.



Commis débarrasseur

 

Kot je opozoril moderator2 se v šestih letih res veliko spremeni. Imam pa RES slabe izkušnje z obiskovanjem restavracij na Hrvaškem. 

Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti