Novo na kulslo - mnenja o receptih

neznan uporabnik
tema odprta - 14. nov 2001 12:59 | ogledi: 1.550 | odgovori: 3

Na kulinariko lahko sedaj pošiljate komentarje k receptom. Prosim, če pogovore o posameznem receptu iz kulinarike pišete kar pod recepte. Forum ostane za vse druge diskusije.

Pozdrav

Jernej

PS - Če bi kdo napisal kakšen komentar, bi bil zelo vesel, da zadevo dodobra preizkusim.

Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

14. nov 2001 13:03

Meni se zdi vasa nova rubrika super...ze danes mi je prisla prav, da sem k svojemu receptu dodala se en nasvet....clovek se tedaj, ko ga pise, morda ne spomni prav vsega. LPM Marta

neznan uporabnik

14. nov 2001 13:46

KAJ PA MORAM NAREDITI, DA BOM LAHKO PISALA KAR POD RECEPTE? PROSIM. HVALA!

neznan uporabnik

14. nov 2001 13:55

Za pisanje pod recepte morate odpreti recept, pod katerega želite pisati in izpolniti formular. Ne pozabite pa, da morate biti član KulSlo. Če še niste član, se lahko včlanite na portalu - zgoraj v levem kotu, kjer piše NOV ČLAN. Če niste član, boste tudi pod posameznim receptom namesto formularja dobili besedilo, da se včlanite, skupaj z linkom na prijavnico. OPOZORILO! Prijava v KulSlo NI ENAKO prijavi v forum. Zaenkrat žal še ne! Lep pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti