Velikonočni zajček-ovaden!

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

tema odprta - 30. apr 2006 23:18 | ogledi: 4.304 | odgovori: 10

Neki umetnik je pri državnem tožilstvu v Dresdenu kazensko ovadil Velikonočnega zajčka zaradi suma hude telesne poškodbe!Vsako leto namreč prinese ogromno holesterola in kaloričnih bomb.Zavestno nas naredi odvisne od hrane.Posledice so srčni infarkti,debelost in kapi.

Prepis iz Nedeljskega dnevnika!

Kaj porečete na to!

Lep dan vam želi Marjetka cvetka!

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

1. maj 2006 0:01

Ali je pri ovadbi pripisal tudi EMŠO in davčno številko tega hudodelca? riba-ribica

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

1. maj 2006 0:55

Bogi zajček Sej ni on kriv, če smo požrešni stana

monro  

član od: 14.4.2006

sporočila: 140

1. maj 2006 7:04

Sem brala, ja. Enim ljudem mora biti pa res hudo dolgčas, da se spomnijo takih bedarij. Me zanima, s kakšnimi strašnimi metodami zajček tega umetnika prisili, da se nažira. monro

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

3. maj 2006 16:05

No, ja, še en "dokaz", da je danes vse lahko umetnost. Pred časom sem brala, da je neki "umetnik" (navednice so moj dodatek!!!!!!) ves teden ležal, gol, ovit v prozorno kuhinjsko folijo, v eni jami z blatom, samo od časa do časa prigriznil malo trave iz okolice, da je tako izkusil, kako je, če si deževnik!!! Leonardo da Vinci se česa takega sploh ni spomnil! Pa Mona Lisa in Zadnja večerja gor ali dol! He he rimljanka

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

3. maj 2006 20:41

Rimljanka,samo pozabil je,da deževnik po zemlji tudi rije! Sosedov Francelj se ga je tako napil,da se je štirinajst dni plazil in ril okrog hiše,ker ga Micka ni spustila v hišo.Pa če to ni umetnost! Monro,zajček ima očitno zelo prifinjen način,da nas prisili k nažiranju,tako zelo,da sploh nismo ugotovili,da je za pretesne pasove in napihnjene zelodce pravzaprav kriv on.Ti,ti grdi zajček ti,pa tako nedolžno gleda in deli pirhe okrog! Lep dan vam želi Marjetka cvetka!

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

4. maj 2006 12:35

hmmm, ampak deževnik ne je trave... bi moral kar zemljo prigriznit, če bi hotel bit avtentičen, se mi zdi;) Veri

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. maj 2006 16:18

Ta je pa podobna tisti, ko sem brala, da obstaja društvo za zaščito vrtnih palčkov. Njihov moto je baje "vrnimo palčke gozdu". Torej jemljejo vrtne palčke z vrtov in jih nosijo v gozd. Atina

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

4. maj 2006 22:08

Če bi živeli v Ameriki, bi vse take tožbe dobili. Najbolj debilne ideje prihajajo od tam. Včasih kar ne morem verjeti, česa vse se ljudje ne spomnijo. Očitno nimajo nič pametnega za delat. jasna

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. maj 2006 9:03

za društvo za zaščito vrtnih palčkov sem pa tudi jaz slišala, baje je zelo aktivno preedvsem na nemških tleh. Sem gledala oddajo na kabelski in takrat smo se pošteno nasmejali. Šlo je za pravo vojno med člani društva in vrtnarčki. Loni Makaroni

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

1. jun 2006 18:15

O palčkih sem gledala tudi jaz. Je en možakar imel palčka rudarja brez hlač pri garaži obešenega za okras, ga je dobil od prijateljev za darilo.Pa ga je s sodnim odlokom moral odstraniti, ker je kazil moralo dveh sester upokojenk, češ da je pohujšljivo razkazovati "onega".Ti dve sestri sta stanovali v sosednji hiši in iz 1.nadstropja se je videlo k sosedu.No ta možakar pa ga ni snel, ampak ga je obrnil v drugo stran in tako sedaj namesto na dvorišče, kaže svojo "šker" na cesto.hehe Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti