Ko ostaneš brez ideje

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

tema odprta - 28. apr 2006 21:32 | ogledi: 1.691 | odgovori: 4

Pozdravljene!

Že ves večer se vrtim po forumu in iščem idejo. Jutri bomo imeli delovno akcijo pri hiši. Ponavadi si tam tudi zakurimo in spečemo žar. Toda za jutri je mož določil, da bomo kosilo vzeli s seboj.

Nimam ideje, kaj naj na hitro pripravim - brezmesno, ker imam vegeterjance. Jedlo se bo hladno.

Hvaležna bom za vsak namig.

PACKA

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

28. apr 2006 21:36

Kaj pri vegetarianskih kosilih alii pri vegetarianski pašteti ne najdeš ideje saj je veliko receptov lp zinka

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

28. apr 2006 21:58

Berem, iščem......... ne vem, morda je kriva luna........ Nič mi ne pade v oko. PACKA

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

28. apr 2006 22:31

Jaz bi na tvojem mestu naredila kako sirovo pito, špinačne, skutine, gobove štruklje ali s tem nadevom polnjene žepke iz listnatega testa ali rolano pizzo z zelenjavo in sirom, več različnih solat pa kako sočno sadno sladico. Lepo delajte, pa še lepše jejte. TanjaG.

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

28. apr 2006 23:47

Se strinjam s Tanjinimi predlogi... zelenjavno/sirova pita, palačinkini kaneloni z zelenjavnimi nadevi (popražena mešana zelenjava - korenček, grah, brokoli, raznobarvna paprika, za konec še kosi paradižnika). Mogoče skutno-zelenjavni štrukelj, kako mešano solato... Mogoče za vmes prigriznit eno posodico tuninega namaza, zraven pa krekerji in vložena zelenjava. tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti