Paket plus

frklja  

član od: 20.4.2006

sporočila: 4

tema odprta - 27. apr 2006 19:27 | ogledi: 1.756 | odgovori: 16

zanima me kaj je to paket plus. ali je to revija ali kaj takega da se mora plačevati?

prosm pomagite!

frklja

Temo je spremenil(a) frklja dne 27. apr 2006 19:40:19

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. apr 2006 19:53

Carnem hvala za pomoč, a tale stran je bolj prava za tiste, ki niso naročniki: http://www.kulinarika.net/pluspaket.asp Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

frklja  

član od: 20.4.2006

sporočila: 4

28. apr 2006 21:02

ja hvala sam mene zanima kva nasploh je to pa zakaj je treba plačevati ? frklja Sporočilo je spremenil(a) frklja dne 28. apr 2006 21:04:28

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

28. apr 2006 21:14

Plus paket so dodatne storitve, ki jih nudi ta portal oziroma spletna stran. Plačljive so pač zato, ker se stran ne vzdržuje sama po sebi in ker te stvari, ki jih dobiš v plus paketu niso nujno potrebne za ogled strani in sodelovanje na njej. To je tako nekako kot zdravstveno zavarovanje. Obvezno je "kao" zastonj, za dodatne stvari pa moraš imeti prostovoljno dodatno. Mogoče ni najboljša primerjava, ampak druge ne najdem... Sicer pa, kaj ti ni jasno od tega kar piše na strani, ki ti jo je dal Jernej? lp, Marija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. apr 2006 21:19

Človek bi pomislil, da se frklja malo zafrkava... Izražanje je že temu primerno. Primerjava z zdravstvenim zavarovanjem se mi pa ne zdi ustrezna. Brez dodatnega ne dobiš nič, z dodatnim pa malo. Pravi Plus paket v zdravstvu je samoplačništvo Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

28. apr 2006 21:52

Imaš prav Jernej, ampak nikakor nisem našla druge primerjave... Ni pa čisto res da ne dobiš v obveznim nič, samo odvisno je kaj in koliko koristiš... Dejstvo je da so nas pač tako navadili, da moraš imet še dodatno. Jaz (trkam!!!), grem enkrat letno na "tehničnega" k zdravniku, ginekologinji in zobarju. Zdravil ne dobim, KT plačujem sama, ker hočem boljše (po njihovem standardu), čiščenje zobnega kamna pa itak moram plačat. Se pravi da teoretično prostovoljnega dodatnega ne bi rabila. Se pa strinjam da frklja ni čisto resna. lp, Marija

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

29. apr 2006 10:07

Frklja na kratko - v plus paketu dobiš vse to kar dobijo člani in nečlani kulinarične slo + dodatne ugodnosti, ki pa so lepo razvidne v tabeli (ki ti jo je Jernej lepo označil). Bolj enostavno ti ne znam povedat! LP gordana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

29. apr 2006 10:27

galyka je napisal/a:
Imaš prav Jernej, ampak nikakor nisem našla druge primerjave... Ni pa čisto res da ne dobiš v obveznim nič, samo odvisno je kaj in koliko koristiš... Dejstvo je da so nas pač tako navadili, da moraš imet še dodatno. Jaz (trkam!!!), grem enkrat letno na "tehničnega" k zdravniku, ginekologinji in zobarju. Zdravil ne dobim, KT plačujem sama, ker hočem boljše (po njihovem standardu), čiščenje zobnega kamna pa itak moram plačat. Se pravi da teoretično prostovoljnega dodatnega ne bi rabila. Se pa strinjam da frklja ni čisto resna. lp, Marija
Ja saj sem bil malo ironičen. Plačujem osnovno, dodatno. Ampak na MRI se čaka 12 mesecev, razen če sam plačaš 200 jurjev, potem sem pa lahko v 14 dneh na vrsti Tako da... čez 12 mesecev. Mi je pa zdaj ena prijazna obiskovalka povedala, kje je le 4 mesece Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

29. apr 2006 10:40

Ja vem da se čaka. Verjemi da nimam nobene pozitivne besede za naše zdravstvo od kar mi je oče skoraj umrl, in tudi on je 2 leti ali 3 nazaj sam plačal takrat še 80k da je prišel v Ljubljano na MRI samoplačniško. Smo pošteno praskali takrat skupaj... Spet sva zašla iz teme. Upam da bo vse ok s tvojim zdravjem! lp, Marija

frklja  

član od: 20.4.2006

sporočila: 4

29. apr 2006 12:51

No jz sm nova članica in se nič ne zafrkavam drgač pa hvala za pojasnilo frklja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti