Otok rab

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

tema odprta - 25. apr 2006 9:33 | ogledi: 7.922 | odgovori: 8

Sem videla temo z naslovom Unije, pa me zanima, če ima kdo kako idejo, kam poleti na Rab? Trije odrasli in en otrok na posebni dieti. Apartma bi bil najboljši, da se lahko kuha. Pa tudi hotel pride v poštev, če je je na voljo samopostrežna restavracija, ker se tam da najti Nejcu primerno hrano.

Loni Makaroni

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

25. apr 2006 10:18

Na čudovitem otoku Rabu sem preživela celo otroštvo, hodili smo v Camp Padova. Predlani pa smo bili v hotelu Eva: http://www.hrvaska.net/hoteli/rab/hotel_eva.htm. Sobe so kot se spodobi za hotel z dvema zvezdicama. Zastarela oprema, so pa čiste. V sobi tako samo spimo! Zajtrki in večerje so bile samopostrežne. Predvsem večerje so bile odlične. Velika izbira od predjedi, glavnih jedi do sladic. Zraven tega hotela so tudi novejši apartmaji, na lepi lokaciji, vendar cenovno verjetno niso tako ugodni! LP K

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

25. apr 2006 10:18

Loni, če imaš majhnega otroka, je zelo lepo v Kamporju na Rabu...tam so starši res lahko brez skrbi, peščena plaža in kar nekaj časa rabiš, da prideš v globoko vodo. Kampor je blizu slov. pokopališča. Ravno v tem zalivu imajo zelo lepo urejene apartmaje domačini, ki se pišejo Halović, tudi na internetu jih najdeš. In, če ima kdo težave s sinusi, tu je klima res takšna, da se ti nos odpre in je težav za nekaj časa konec. Ti Halovići imajo hišo na sami obali, 50 m stran. Če imaš možnost dopustovati izven glavne sezone, ko ni takšne gneče, ti bo tam zelo lepo. Nasploh je Rab zelo lep in zelen otok. Ognjič

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

25. apr 2006 21:01

Ognjič je napisal/a:
Loni, če imaš majhnega otroka, je zelo lepo v Kamporju na Rabu...tam so starši res lahko brez skrbi, peščena plaža in kar nekaj časa rabiš, da prideš v globoko vodo. Kampor je blizu slov. pokopališča. Ravno v tem zalivu imajo zelo lepo urejene apartmaje domačini, ki se pišejo Halović, tudi na internetu jih najdeš. In, če ima kdo težave s sinusi, tu je klima res takšna, da se ti nos odpre in je težav za nekaj časa konec. Ti Halovići imajo hišo na sami obali, 50 m stran. Če imaš možnost dopustovati izven glavne sezone, ko ni takšne gneče, ti bo tam zelo lepo. Nasploh je Rab zelo lep in zelen otok. Ognjič
Ja, res je, tudi meni je najbolj všeč v Kamporju. Dokaj čista voda za precej veliko peščeno plažo pa tudi domačini so prijazni. LP Marjana

marusa 2  

član od: 5.9.2007

sporočila: 58

1. maj 2009 18:04

Midva bi tudi letos razmišljava da bi rezervirala apartma na otoku Rabu, pa me zanima v katerem delu Raba se največ dogaja? Pa če kdo ve za kakšne ugodne in v redu apartmaje naj prosim pove. marusa 2

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

2. maj 2009 15:46

mi pa hodimo že kar nekaj časa na otok RAB v naselje BANJO nam je ful všeč ,do mesta je slabih 15 minut hoje ob obali -skratka super harmonika

marusa 2  

član od: 5.9.2007

sporočila: 58

3. maj 2009 20:59

Katero stran otoka bolj priporočate Kampor, Lopar, mesto Rab? marusa 2 Sporočilo je spremenil(a) marusa 2 dne 03. 2009 22:21

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

4. maj 2009 8:40

Če iščeš dogajanje bi ti priporočala Banjol, kot je napisla že harmonika. Vsaj meni je všeč, da lahko na morju avto "sparkiram" in do mesta hodim peš ali s kolesom. K

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti