Prekmurje

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

23. mar 2010 10:04

In pojdita obvezno na Grad v Grad na Goričkem!

Mamamia

mamamia

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

23. mar 2010 10:16

Lahko ti priporočam lončarstvo Bojnec v Filovcih. http://www.bojnec.com/ Za vožnojo s splavom pa se bom malo pozanimala. Če te zanima še kaj piši. K

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

23. mar 2010 14:54

Ja seveda me zanima. Čim več in čim bolj podrobno. Z veseljem bo prečekirala vse, še raje pa bom zapravila za lončene izdelke in vse ostalo. Komaj čakam. Hvala vsem in se priporočam. lp Vesna

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

23. mar 2010 15:56

Reca, pa bučno olje obvezno testirat! Pa v Dobrovnik vama svetujem v vzgajališče orhidej in banan, Dobrovniško jezero, pa Babičev mlin, otok ljubezni - Ižakovci, kjer je tudi splav...če pa še ne vesta kje prenočevat, vama svetujem Ekološko kmetijo Čebelji gradič, midva sva bila pred leti, mir mir mir, pa živalice imaš poleg, možnost da se sama preizkusiš v čebelarjenju... Uživajta!

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

23. mar 2010 18:43

Za ta čudežni vrt z bananami sem že slišala a če me nebi opomnila, bi pozabila. Sigurno greva tudi tja. Navsezadnje bo dopust prekratek. Če ima katera še idejo, kar z besedo na dan, bom zelo vesela in hvaležna. lp Vesna

GOGICA  

član od: 26.12.2009

sporočila: 120

23. mar 2010 19:47

Iri, sem prekmurka pa ti svetujem, da si ogledate Plečnikovo cerkev v vasi Bogojina in ne v Dobrovniku, pa grobnico Mihaela Hadika na Lendavskem gradu,pa lončarsko delavnico Bojnecovih v Filovcih, pa v vasi Selo na Goričkem- rotundo,da ne govorim o lepotah reke Mure.Veš, saj ti bodo domačini veliko še povedali, samo vprašat je treba, ker tega je pri nas zeeeeeeelllllllooooooooooo veliko, pa na tej strani se vsega ne da povedati.Pa lep preostanek počitnic v naši ravnici. LP GORDANA GOGICA

GOGICA  

član od: 26.12.2009

sporočila: 120

23. mar 2010 19:49

Joj, pozabila sem na čebelji gradič v vasi Serdica na Goričkem,veš tudi apartmaji so tam dosegljivi v neokrnjeni trdi naravi. LP GOGICA GOGICA

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

24. mar 2010 11:37

Mi smo bili s šolo 2 tedna nazaj gor 3 dni...pa je bilo meni všeč neko združenje obrtnikov pa ne vem kako se reče. Tam prodajajo tudi doma narejene izdelke pa ženske so pokazale kako pletejo iz ličja pa spekli so takooooooo božansko koruzno zlevanko in prijazno dali še recept . Pa tropski vrt v Ocean orchidis je tudi krasen,pa še kakšno lepo orhidejo za domov lahko kupite. Drugače je pa cerkev v Bogojini meni ena najlepših,pa lončarstvo v Filovcih je tudi čudovito prikazano :) Roncolino

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

24. mar 2010 13:20

Očitno bova imela polne roke dela. Dopust bo kot kaže prekratek za ogled vsega. Maja, bučno olje testiramo vsakič, ko delamo solato. No, skoraj vsakič. Verjamem pa, da je tam to čisto drugače in zato se bom držala tvojih navosil. Pa ko smo ravno pri olju, čeravno s temo nima nobene zveze. V Leklercu so nasproti mlekomata postavili oljomat z deviškim oljčnim oljem. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti