Unije

ursulinka  

član od: 12.6.2008

sporočila: 92

29. avg 2009 16:51

na otok unije ne vozi trajekt, vozi pa katamaran judita (od jadrolinije) iz reke. vozi samo enkrat na dan, pa še to se mi zdi da ne čisto vsak dan v tednu. poglej malo po internetu, išči pa pod jadrolinija (vozni redi, katamaran...) bodi pa pozorna na opombe, ker se nekje v septembru vozni red spremeni. se mi je že zgodilo da sem bila nepozorna in posledično zamudila katamaran..potem ti ne preostane drugega kot da počakaš na naslednji dan :) sama sicer ne potujem na unije, ampak vsako leto na otok susak.. lp ursulinka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

29. avg 2009 18:03

Vlak ali trajekt?

rimljanka - zasebno mnenje

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

30. avg 2009 10:45

Glede na to, da vsi vemo, da so Unije otok in so že predhodnice pisale o katamaranu... Na zgornjem linku odpri, pretraživanje putovanja, vnesi kraj in preveri. Zdaj sem pogledala, zgleda da vozi res le enkrat dnevno, ob torkih in četrtkih pa sploh ne. Če imaš možnost priti do Lošinja je veza boljša. sweets Sporočilo je spremenil(a) sweets dne 30. 2009 11:25

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti