Picerija jurman enkrat in nikoli več

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

24. apr 2006 16:16

Pri nas ni bilo nikoli problema ,ne z mizo ,ne s hrano,pa nikoli nimam rezervacije.Zato vedno ko sva po nakupih v BTCju,zavijeva še k Jurmanu. lp goga

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

24. apr 2006 16:49

Varia, Gogad, pač ima vsak svoje izkušnje z njimi, mene do danes (trkam ob les) še niso razočarali, tudi porcije so vedno izredno velike. Žal vsi nimajo take sreče, škoda. Je pa resnično vedno polno in marsikdo se rad vrača. Močno upam, da bomo v sredo zopet zadovoljne, kot smo bile februarja! Dušanka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

24. apr 2006 18:11

Laho rečete kar hočete, ampak palačinke z nutello in bananami so božanske. Imam že naročene za v sredo. jade

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

24. apr 2006 19:53

No ja, priznam, tudi sobe so izredno lično urejene.... Se splača sprehodit skozi dopoldne, ko ni folka Pozdravček! Vrana

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

25. apr 2006 12:16

Tudi jaz sem do danes imela vedno dobre izkušnje v gostilni Jurman. Naj bo z rezervacijo ali pa tudi ne. Če nimaš rezervirano se rado zgodi, da moraš nekaj minut čakati. marelica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

25. apr 2006 12:27

Hi, hi... Meni so predlani, ko sem si srečka nosečka zaželela ocvrtega piščanca; prinesli CELEGA!!! Smo zelo negodovali, ker smo toliko časa čakali, poklicali natakarja, nato šefa, ugotovili, da je bil nesporazum... Fant, ki verjetno ni imel veliko izkušenj, je naročil celo piško samo zame. Šef je bil zelo prijazen, in nam je zavil tisto piško kar za domov, saj je nismo mogli pojesti. Pa še fajn smo omilili zadevo, kar se natakarja tiče, da ja ne bi bilo pritiranih sankcij... Se pač zgodi... Ostale izkušnje do sedaj pa vse BP. Vse zelo v redu...

tiny  

član od: 26.7.2005

sporočila: 50

9. maj 2006 13:21

mi smo bili enkrat (trije) na pici prvič tam in je bilo odlično....kar pa se je zgodilo drugič je pa totalna beda---smo pa bili štrije in smo naročili ribo (to sem naročila jaz-postrv- in je bila totalno zanič),puranov zrezek v omaki in njoke z lososom....eden je naročil pico...no ko smo mi že vsi dobili hrano je tisti s pico bil še vedno LAČEN!!! ko smo vstali in plačali račun pa je bedasti kelnar prinesel pico??!! v glavnem ne grem več tiny

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. maj 2006 13:28

V Picerijo Jurman naju ne bo nikoli več. Če ste nekadilec, je tako (vsaj bilo je pred letom dni), da so te postavili na eno malo dvignjeno mizo sredi kadilcev. Samo še jajca bi manjkalo da bi metali vate Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

7. jun 2006 14:40

Vrana je napisal/a:
T Ker je bil MAJHEN, porcije pa normalno velike, je bila ena dovolj za oba. Celih trikrat. Potem so naju "že poznali" in porcije toliko skrčili, da ni bilo dovolj niti za šestletnika. Vrana
Seveda, da so zmanjšali porcije, da bi dve naročila namesto ene Sicer pa bi jim lahko z inšpekcijo zagrozila, saj majo gostinci določeno koliko g mora porcija znašati. nalin

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

8. jun 2006 11:44

Včeraj smo bili trije tam (po dolgem času), dva sta svojo jed dobila v zmernem času in ko sta že skoraj pojedla, so prinesli še mojo malo pico. Zoprno za vse okoli mize, še bolj za tiste, ki že imajo hrano in potem malo čakajo, malo jejo itn. Porcije so prevelike. Saj res lahko pustiš na krožniku, dober občutek pa to ni. Najbrž bo preteklo res veliko vode, predno me bodo spet videli. Danca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti