Picerija jurman enkrat in nikoli več

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

tema odprta - 24. apr 2006 8:27 | ogledi: 8.165 | odgovori: 23

No, pa naj povem, kaj se nam je zgodilo. Za rojstni dan sem povabila na kosilo najboljšo prijateljico in njeno družino (vsega skupaj 4 osebe), se pozanimala na forumu, kako in kaj. Pa smo rekli, da gremo k Jurmanu, da se bo Nejc lahko zabaval še na otroških igralih. Rezervirala sem teden vnaprej (na Dragičkin namig). Pridemo v soboto ob dveh tja in me je hotel natakar prepričati, da pri njih rezervacija še ne pomeni tudi dejansko proste mize Nisem vedela, da se je v slovenskem pravopisu pomen besede spremenil - češ da to pomeni, da bomo morali na mizo počakati. Šel je na blagajno, videl listek z našim imenom, to je pa tudi bilo to. Hotel me je prepričati, da so mi rekli, da bo treba počakati. Če bi mi to povedali že teden prej, bi šli kam drugam. Takega odnosa pa še ne, nobenega opravičila, nič. Potem smo še nekaj časa počakali in ker so se odločili, da nas bodo ignorirali, smo se obrnili in šli drugam. Z Nejcem in njegovo dieto pa tudi ni lahko takoj najti zamenjave. Milsim, da je bil to moj zadnji obisk pri Jurmanu. Predstavljajte si, kako sem se počutila, povabila sem ljudi ven, Nejc je že umiral od lakote, pa tudi mi smo bili bolj lačne sorte.

In kako drugače je izpadel rojstni dan moje sestre nekaj dni prej, ko smo v Favoli ugotovili, da strežejo tudi brezglutenske testenine. Za to jim je za čestitati.

Loni Makaroni

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

24. apr 2006 9:36

Ne vem sicer kako si regirala ti. Ampak povem ti kako sem jaz, ko sem v restavraciji rezervirala mizo za svoj rojstni dan, potem pa gostov od nikoder. Ko so prišli so jih namreč peljali v drugo sobo za neko drugo mizo - in tako smo čakali eni druge in postajali seveda hudo slabe volje. No, presneto sem povzdignila glas in postrežba, ki je sledila je bila tako uslužna, da skor preveč. Da ne omenim, kaj vse so nam častili in da je natakar ob treh zjutraj pritekel za mano na parkirni prostor z rožo, ki sem jo pozabila na okenski polički in se še enkrat oprostil. No, še danes gremo radi tja in še vedno so strašno uslužni in prijazni. Če ti skor zaser.... rojstni dan jim je to treba povedat, če so res tako ignorantski. No, pravzaprav takrat še bolj!! lp, v vanjatajnsek Sporočilo je spremenil(a) vanjatajnsek dne 24. apr 2006 12:23:14

tejča  

član od: 25.3.2002

sporočila: 243

24. apr 2006 9:51

jaz bi na tvojem mestu zahtevala lastnika; sem ga velikokrat videla, da je tam. Pa tudi sedaj, ko je mimo, poklicala in se z njim pogovorila. Pri nas nismo nikdar z njimi imeli problemov. Pozdravček Mateja tejča

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. apr 2006 10:14

Sem mu napisala pošto, za ta prvič, me zanima, če bo kaj odgovora, drugače ga bom pa še poklicala, se ni za bati. čeprav je prijateljičin mož zlobno predlagal, da najbolje, če še enkrat pokličem in rezerviram za 30 ljudi, potem pa se nihče ne prikaže. Loni Makaroni

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

24. apr 2006 10:22

Loni, si imela pa res smolo. Moje izkušnje z njimi pa so nasprotno prav dobre. Že velikokrat sem bila tam (ker mi je pač najbližje), pa do danes ni bilo problema. Res škoda, da si bila tako razočarana. Pa še v sredo gremo čvekačice tja na "čvek v živo", upam, da bodo vse zadovoljne, a ne Tejča! Bomo poročale! Dušanka

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

24. apr 2006 10:38

Dušanka glede na povedano ti svetujem da preveriš rezervacijo. Se beremo! Veronika

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

24. apr 2006 10:46

Pa kje si pa upajo, da toliko ženskam ne dajo takoj mize, ko pridemo. Ko začnemo vse v kup regljati nam jo bodo hitro dali pa magari v kuhinji, samo, da bomo tiho. jade

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

24. apr 2006 11:02

Verovnika, nič bat - preverjeno osebno v soboto - ni problema - če pa bo, bom pa še jaz dala lasuljo gor, da me ne boste spoznale Dušanka

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

24. apr 2006 13:41

Tudi mene ne vidijo več pri Jurmanu. S sinom sva, ko je bil majhen, včasih odkolesarila tja na pico ali kalamare. Ker je bil MAJHEN, porcije pa normalno velike, je bila ena dovolj za oba. Celih trikrat. Potem so naju "že poznali" in porcije toliko skrčili, da ni bilo dovolj niti za šestletnika. Govorim o kalamarih. Nekajkrat sva še poizkusila, zdaj pa raje zavijemo k Micki... Naročimo vsak svojo porcijo in so te tako velike, da bi nam polovico komot zavili za domov. In tudi bi, če bi želeli.... Tam praznujemo vse družinske praznike, obletnice, ohceti... Nikoli nobenih težav! Od izkušnje z Jurmanom je že deset let...pa se niso kaj dosti popravili... V sobodo si pa dajte duška!!! Vrana

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

24. apr 2006 15:31

Ja Vrana, imaš enake izkušnje kot jaz. Pred desetimi leti sem bila pri Jurmanu prvič, zadnjič in nikoli več. Zadnjič je bilo tukaj napisano toliko hvale o tem lokalu da nisem hotela izpast butasto in povedat svoje izkušnje češ, morda so se popravili. Očitno se niso. lp Vesna

Varia  

član od: 3.1.2006

sporočila: 108

24. apr 2006 15:51

Dušanka, ne boj se, da bo kaj narobe pri Jurmanu ! Vsaka naj ima za razpoznavni znak eno kuhlo v roki, pa mu bo takoj jasno, s kom ima opravka. Malo za šalo, malo za res, vas pozdravlja, Varia Varia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti