Tupperware lonec - pomoč

lonygirl  

član od: 13.12.2002

sporočila: 167

tema odprta - 18. apr 2006 15:04 | ogledi: 2.166 | odgovori: 5

Pozdravljeni!

Nujno bi rabila vašo pomoč. Fant mi je namreč poklonil Tupperwarjev lonec, ki je podobne velikosti in ima podobno pokrovko kot npr. Tefalov Sesame (večji v kompletu). Sedaj nastopi problem, ta lonec namreč lahko kuha na paro, ni pa to ekonom lonec. Sama sem navajena ekonom lonca in sedaj se ne upam probat, kaj skuhati na paro v tem loncu saj nimam pojma koliko časa bi se posamezna živila kuhala (najbolj me zanima za krompir). Ta problem se je pojavil zato, ker je fant izgubil navodila. Zanima me, ce ima kdo tak lonec oz. podobnega in koliko casa kuhate notri zrezke, krompir...

Hvala že vnaprej

Lp, Polona

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

18. apr 2006 17:37

A je res od tupperwareja? Nisem slišala za njihov lonec za kuhanje, imajo samo plastiko, kolikor vem Atina

Bernarda  

član od: 18.1.2005

sporočila: 298

18. apr 2006 18:24

jaz tudi mislim,da ima TUPPERWER samo plastiko,tako da posoda direktno na ognju ne sme biti. Bernarda

lonygirl  

član od: 13.12.2002

sporočila: 167

18. apr 2006 18:37

Ne, ne sigurno je. Od fanta mami prodaja Tupperware in ga je dobila za darilo, zaradi visoke prodaje. Ponavadi posrednice dobivajo darila, ki jih nikoli ni v redni prodaji in tako sem tudi jaz dobila ta lonec. Tako, da je res Tupperware. Ampak znamka niti ni tako pomembna, bolj me zanima princip take kuhe na paro, če to ni ekonom lonec, ker lahko pokrovko odpreš v parih sekundah. Lp, Polona

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

18. apr 2006 20:54

Meni se tudi zdi čudno, da bi imel tw kaj kovinskega. Ne vidim problema, če tukaj ne dobiš odgovora. Fant naj zavrti telefon in mamo vpraša, bo sigurno vedela. LP

Darka  

član od: 28.9.2001

sporočila: 37

19. apr 2006 18:16

Poglejte na www.tupperware.com - očitno so se vrgli na piskre. Lepe popraznike želim! D

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti