Alergija na cvetni prah

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

20. apr 2006 15:46

Blanchy, povedati moram, da tudi mene vsako leto matra tale cvetni prah. Leta in leta sem se nažirala s Flonidanom in Claritinom, pa še po kako injekcijo sem mogla k zdravniku. Potem pa sem eno leto rekla stop tabletam, in si pomagala sama in to uspešno. Ko je bilo najhuje, sem šla na turo s kolesom po hribih, kjer so področja z meni najhujšim cvetnim prahom. Ne me vprašat, kako hudo je bilo; itak sem zjokala kaki liter solz, dihat nisem mogla, od napora mi je šlo na bruhanje, ampak sem vztrajala. Ko sem prišla domov, sem se stuširala, šla ven in o alergiji ni bilo več ne duha ne sluha. Kot da bi ves tisti napor dobesedno zažgal vsa tista telesca, ki so me napadala. Ali pa jaz verjamem v to in mi pomaga. Zdaj vsako leto naredim isto in že pet let ne rabim več jesti tablet. Škoda te lepe pomladi, da bi moral ždeti nekje znotraj hiše in vse skupaj gledati skozi okno, a ne? LP Anja

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

21. apr 2006 17:32

Blanchy, oprosti,če ti je že katera to predlagala, ne da se mi vsega brat.Namreč za raznorazne alergije, tudi na cvetni prah še najbolj pomaga bioresonančna terapija.Če težav ne uspe popolnoma odpraviti, se pa stanjzanesljivo bistveno izboljša. Aki

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

22. apr 2006 3:30

Kaj pa alergija na sonce? Ima mogoče kdo tudi s tem težave? Sama sem alergična na sonce, sploh spomladi in jeseni je grozno. Čez poletje nekako gre. Včeraj sem se le urico sprehajala po soncu, pa sem danes vsa "zabuhla", da komaj gledam. In srbi, strašno srbi, koža je vroča, rdeče- vijolična. Najhuje pa je po obrazu, ušesih in rokah. Kakršnegakoli nasveta bom vesela (do zdaj sem jemala neke tablete, ki jih brez recepta dobiš v lekarni, ampak se res ne spomnim imena. Niso pomagale. Še najbolj mi pomaga krema od aloe vere, vendar ne za dolgo- malo oljša srbečico, to pa je tudi vse.) Lep dan vam želim

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

22. apr 2006 11:40

Aki, grem iskat po internetu, da zvem kaj več o bioresonančni terapiji - hvala za namig. Anja, tudi tvoja izkušnja je zanimiva. Samo to mi povej, če si imela kot alergijsko reakcijo kdaj tudi težave z dihanjem - vse to solzenje, kihanje in pekoče oči je sicer zoprno, ampak kar me res skrbi, je pa to, da bi si nazadnje še kakšno astmo pridelala. Pri hudih težavah z dihanjem ne vem, če bi bil tvoj način priporočljiv - ali pač? Blanchy

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

9. mar 2007 11:54

Ne zanima me alergija na cvetni prah, ampak na mačjo dlako. A je možno, da se ti pojavi, kar naenkrat, čeprav si prej praktično celo življenje imel muce? Nekje sem slišala, da lahko pride tudi do astme (pri kateri koli alergiji), če si stalno izpostavljen alergenom. Je to res? Če ima kdo kaj več pojma o tem, se priporočam. Drugače pa malo na vrh spravljam temo, saj se bodo verjetno spet začeli problemčki s senenim nahodom. vanya

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. mar 2007 12:49

Ja, moja sestra jo je dobila pri 20ih, so ji zraven takoj diagnosticiarali še astmo, pa so se pozneje premislili. Jaz sem seneni nahod staknila pri 24ih, pa mi je bilo totalno čudno, saj sem na kmetih doma, alergijo na mlečne izdelke so mi ugotovili pri 19ih...

 

Kaj vse me še čaka...

Loni Makaroni

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

9. mar 2007 17:58

Moj fant ima tudi alergije na vse možne stvari, pa se je naročil na tole bioresonančno terapijo. Ne vem več kam, nekje v Kranju vem, da je. Je pa poklical že jeseni 2006, termin pa dobil julija 2007. Zdravniki, ki diagnosticirajo in zdravijo z bioresonanco oz. z elektroakupunkturo: dr. med. Neva Furlan (Lucija): 031 387 873, dr. med. Sonja Grobovšek (Kranj): 040 267 947, dr. med. Igor Praznik (Vojnik pri Celju): 03 5773 504 (naročanje ob ponedeljkih od 12.00 do 13.00 ure), dr. med. Bojana Silič (Maribor): 041 770 130, dr. med. Erika Žagar (Podčetrtek) : 03 58 29 405. jessy6 Sporočilo je spremenil(a) jessy6 dne 09. mar 2007 18:03:40

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. mar 2007 19:30

Jih je še več, tudi v Ljubljani. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti