Spodnje perilo microfila

vesnapavlin  

član od: 23.5.2009

sporočila: 25

20. avg 2009 13:17

Pozdravljena, spodnje perilo "za bolj posebne priložnosti" lahko kupiš v trgovinah triumph, lisca, beti,... ali pa prek katalogov Neckermann, Quelle, Otto. V teh trgovinah mislim da ni težko dobiti svilenih kompletov in ostalega spodnjega perila za boljše priložnosti. Lep pozdrav pa upam da boš kaj našla vesnapavlin

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

20. avg 2009 14:10

V Intimissimiju in La Senzi (City Park Ljubljana) imajo lepe stvari. Tam kupim kak bolj seksi kos

saša

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

20. avg 2009 16:27

Spodnej perilo za vsak dan, za spanje,... Neckermann in pa H&M, tisto mal boljše perilo za posebne priložnosti pa v Lisci. Čeprav se mi zdi, da Lisca ni več tako draga kot je bila, perilo pa je zelo dobre kvalitete, tako da je vedno več kosov od Lisce, tudi za vsak dan :) Lizzie

vesnal  

član od: 17.12.2002

sporočila: 449

20. avg 2009 16:41

Kitana jaz kupujem v La senzi, perilo je lepo, vzdržljivo, kar poceni pa predvsem vse številke imajo :) ( s tem imam največji problem drugje). Kupujem pa na Rudniku se mi zdi, da imajo več ponudbe pa še za moj okus so veliko bolju prijazni kot v Cityparku. Veliko pa tudi kupim preko njihove trgovine v Londonu, ker je znatno ceneje, sploh ko imajo kakšno razprodajo, in se potem s kolegico zmeniva pa obe vzameva, ker mora biti 100 funtov, da je zastonj poštnina. Tole perilo iz mikrovlaken imam tudi jaz, sem jih pred parimi leti kupila v Maxiiju in so mi super, zelo udobne.

roznik  

član od: 2.12.2008

sporočila: 105

21. avg 2009 18:43

Perilo iz mikrofile nosim tudi sama - skoraj bi lahko rekla, da samo tega. Imam spodnjice vseh barv, od normalnih, do boksaric in tangic. Odlične za vsak dan in šport. Nasploh zelo udobne. roznik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti